Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hol vegyek iPhone-t? (többi lent)

Hol vegyek iPhone-t? (többi lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok,

az volna a kérdésem, hogy hol vegyek iPhone-t. Az apple.com/hu oldalról, esetleg más online oldalról vagy valamilyen mobilszolgáltatótól? :) ti hol vettétek?? Előrre is köszönöm a válaszokat:))



2014. máj. 20. 20:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
45%
Esetleg OLX-en olcsóbb! :) csak függetlent vegyél, azt biztosan nem fogják letiltani!
2014. máj. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
ott csak használtat lehet venni, nem?? olyat nem szeretnék:P
2014. máj. 20. 20:34
 3/12 anonim ***** válasza:
53%

ha előfizetést is vennél vagy átvinnéd a telefonod és nem akarod eladni 2 évig akkor a tmobilenál éri meg venni


ha függetlent szeretnél akkor pl. 220volt.hu, megbízható


ha használtat akkor beszmac, itt normális mac-esek árulják a normális telefonjaikat

[link]

2014. máj. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm az utolsónak:) a 220.volt oldalról már én is rendeltem és tényleg nem volt semmi gond, szóval ott mindenképp megnézem:) köszönöm
2014. máj. 21. 10:45
 5/12 A kérdező kommentje:
*220volt.hu*
2014. máj. 21. 10:46
 6/12 A kérdező kommentje:

Ezek az oldalak megbízhatóak szerintetek??

1. [link]

és

2. [link]

előrre is nagyon köszönöm:)

2014. máj. 21. 11:01
 7/12 anonim ***** válasza:
63%
Én a helyedben csak ott vennék, ahol Apple garancia van rá... drágább, de szerintem megéri.
2014. máj. 21. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

ez a mobilkereskedes.hu elég ratyinak néz ki, vidéki cím, pesti átvételi cím, áfacsalt telefon, 2 év gari plusz pénzért, csupa "megoldjuk okosba" dolog, felejtsd el


mobilbirodalom.hu kb ugyanez, ott is valami külföldről hozott, a jósiten tudja hol garis telefon, lecsalt áfával

2014. máj. 21. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen:) a vodafone-nál néztem még..ott megéri??
2014. máj. 21. 19:31
 10/12 anonim ***** válasza:

Állítólag, de tényleg nem tudom. Sok helyen úgy árulják, hogy áfát csalnak, viszont van rá gyári garancia. Persze ezt csak most olvastam a napokban.

A 220-ról én is azt hallottam egyébként, hogy megbízhatóak.

Olyat, viszont ne vegyél amin 0% az áfa. Ilyet is lehet venni. Ezek azok a készülékek amik állítólag újak, de használtnak vannak eladva. Aztán a jóég tudja, hogy valójában új vagy már kibontott és visszacsomagolt vagy még használt is.


A legtutibb persze ha APR-ben veszed, vagy másol olyan helyen, ahol bontatlanul adják. Tehát még le van fóliázva a doboza.


Én mindenképp személyesen venném meg és ellenőrziném az alábbi dolgokat.


Több helyen is tudod ellenőrizni, hogy van-e rá garancia és, hogy aktiválva van-e már a készülék.

Ide beírod a doboz hátulján található Serial Number-t:

[link]


Kiírja, hogy milyen készülék, meddig érvényes a telefonos támogatás és meddig érvényes rá a garancia.


Másik lehetőség még, hogy felhívod az apple-t és megkérdezed a készülék adatait a Serial Number alapján. Itt szerintem részletesebb infókat fogsz kapni. Egy megbízható kereskedő nem fog ezen fennakadni. Aki meg igen, ott nyilván nem kell megvenni.

06 80 983 824

2014. máj. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!