Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Még sohasem volt okostelefonom...

Még sohasem volt okostelefonom, totál kezdő vagyok. Az üzletben kezdetnek a Samsung Galaxy Yuong-ot ajánlották. Érdemes megvenni? Elég olcsó.40-es nő vagyok.

Figyelt kérdés

Az a baj, hogy hagyományos telefonokból alig van valami kínálat. Én nem neteznék a telóval, csak telefonálásra, sms-re esetleg fényképezésre használnám.Eddig hagyományos Nokiám volt. Hasonlót egyet tudtak mutatni: Nokia 301

Megfelelne, de nem nagyon tetszik, pedig azért ez is szempont. S a kis méret is fontos nekem, ha futni megyek elférjen az övtáskámban.

Szóval gyenge okostelefon vagy hagyományos Nokia?

Legközelebb csak 2 év múlva vehetek újat.

Szóba került még a Huawei Ascend Y530, Samsung Galaxy Trend Plus,Nokia Lumia 520, LG Optimus L7 II - ezeket is ajánlotta az eladó, de ezek már drágábbak.

Melyiken lehetne elindulni az okostelefonok irányába?

Nincs sok műszaki érzékem, még az érintőképernyőtől is ódzkodom. El sem tudom képzelni, hogy lehet azon a klaviatúrán sms-t írni...

Köszönöm a segítséget, holnapra döntenem kéne!


2014. máj. 20. 20:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%
Használtan vegy él Nokia 6303-at. Szuper hagyományos telefon :)
2014. máj. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Szerintem haladj a korral és egy olcsóbb okostelefont vegyél! Hamar megtanulod kezelni, nem olyan nehéz és jobban megéri. :) jó lehet, ha mindig kéznél van a jobb kamerája, az érintőképernyőn meg a nagymamám is megtanult írni, pedig neki sincs túl sok technikai érzéke és már 75 éves! :) fiatal vagy még ahhoz, hogy mindig csak a hagyományosnál maradj. Persze ez csak az én véleményem, lehet, hogy más máshogyan érzi.
2014. máj. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
6%
Javaslom vegyél egy Nokia Lumia 520, vagy ha több pénzed van, esetleg egy komolyabb Lumiát, de az 520 is tökéletes.
2014. máj. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
6%

Nem vagyok Nokiás de ennyi pénzért inkább a Nokia 520at venném. Igaz nem droidos,de ennyi pénzért az teljesen jó:)

Vagy ha kicsit többet szánsz esetleg rá,akkor a LG optimus f6. Ez droiodos és egész jó:)

2014. máj. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
54%

olcsó androidos telefont ne vegyél, nagyon fogod utálni, nem neked való

nokia 520 lehet egy megoldás, amire neked szükséged van annyit pont tud, többet minek tudjon


ha 40es nő lennék iphone-t vennék, az kifejezetten arra van hogy használd, nem kell érteni hozzá

2014. máj. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
48%

En is azt irom, elso okostelefonnak kerulni kell az olcso droidokat, mert mind ..ar.

Pontosabban, valamifele kompromiszumot megkovetel, igy annak, aki ert hozza, boven jo, de a nyugjei miatt konnyen megutaltathatja az egesz okostelefon dolgot a gazdajaval.

Vegyel valami kozepkategoriast, ha ugyis legalabb 2 evet kell kiszolgalnia, akkor annyival nem dragabb.

2014. máj. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%
Nincs semmi baj az olcsó droidokkal, mind jól működik.
2014. máj. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
40%

ma 20:49,

Ha nem szamit bajnak a keves belso memoria, a nem eleg gordulekeny valtas a alkalmazasok kozott, a lassu, es jellemzoen alacsony felbontasu, zajos kamera, meg az ilyen dolgok, amiktol egy normalis, legalabb ket magos, legalabb negy gb sajat memorias, meg hasonlo nem olcso droidos nem szenved, akkor tenyleg nincs semmi baja.

Mondjuk, azt el kell ismernem ,hogy a young mar tenyleg hasznalhato kategoria.

2014. máj. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm mindenkinek, de nem lettem sokkal okosabb, mert nagyon ellentmondóak a válaszok.

Most egy 4 éves Nokia 6303c van, vagyis volt, mert vízbe esett, és zárlatos lett.

Sokan óva intenek az olcsó droidosoktól. Én nem nagyon neteznék rajta, eddig sem tettem, de akkor meg minek is az okos telefon? Lehet, hogy mégiscsak a hagyományos mellett döntök. De olyan kár, hogy már alig van választék, s ami van, az meg nem tetszik.Megnézek 1-2 használt mobilt árusító boltot is.

2014. máj. 20. 21:25
 10/15 anonim ***** válasza:
Az is egy jó megoldás, ott mindig van kínálat.
2014. máj. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!