Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Most akkor ez hogy van?

Most akkor ez hogy van?

Figyelt kérdés

Most szeretnék olx-en venni egy t-mobilos dominos lumiát. De nekem a telefonom nokia 500-as és előfizetéses számom van. Beletehetem az én kártyámat a lumiába ? Nem fognak, akkor olyan sms-ek jönni, hogy töltsek a kártyámra vagy letiltják ? Mert a dominosoknál kell rá tölteni, nem? Min. 3000-ret évente.

Vagy akkor azt a kártyát odaadja az eladó és mást nem elévül? Attól a telefonnak nem lesz gondja, nem tiltják le?


Előre is köszönöm a válaszokat!



2014. máj. 21. 13:40
 1/9 anonim ***** válasza:

Mivel a lumia amitt veszel feltőltő kártyás nem fogják illetve ha küldik az sms-t nem kell veled foglalkozni. Össze is törheted.

Ha az előfizetéses kártyád megeggyezik a kártya függő telefonoddal magyarul ha az is 30-as akkor tudod használni.

2014. máj. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

*vele

Semmi közöd nem lesz ahhoz a kártyához még csak nem is a te neved van. A gazdájának sem lesz belőlr baja mert a feltőltő kártyás csomagok semmire nem kötelezhetik a használjóát.

De szerintem a lumiához nem fogja adni a kártyát az eladója mivel, nem szokás.

2014. máj. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Jaa, értem. Hát mondta, hogy majd ad hozzá kártyát, de mondtam neki, hogy nekem t-mobilos van. Azt mondta jó az is, de inkább itt megkérdezem, nehogy átvágjanak.
2014. máj. 21. 15:41
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem lesz baj! :) Ahogy levettem a lumia függő de T-s az is mint a kártyád is.

Menni fog! :)

2014. máj. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, megnyugtattál. :)
2014. máj. 21. 16:33
 6/9 anonim ***** válasza:
Annyi teendőd azért lesz, hogy a SIM kártyád méretre kell vágatni, vagy vágni, mert a Lumiák microSIM kártyát igényelnek. Vagy cserélteted a szolgáltatónál.
2014. máj. 22. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
De ugyanarra a számra cserélik majd ki? :)
2014. máj. 23. 13:45
 8/9 anonim ***** válasza:
Ja. Egyszerűen alakíttasd át velük a kártyát. Szolgáltató,GSM bolt megcsinálja,ha neked nem megy. A szám megmarad,mivel csak a sim mérete változik.
2014. máj. 24. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséged! :)
2014. máj. 24. 19:47

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!