Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha T-mobile-os számról hívok...

Ha T-mobile-os számról hívok egy Blue Mobile-os számot, akkor az "hálózaton belüli" hívásnak minősül, vagy nem?

Figyelt kérdés

Kaptam a T-Mobile-tól 20 percet, amit "hálózaton belül" használhatok fel.


Azt tudom, hogy pl. vezetékes, Telenor-os, Vodafone-os vagy a Tesco Mobile számok hívása "hálózaton kívüli" hívásnak minősülnek.


De a Blue Mobile?


2014. máj. 21. 15:09
 1/7 anonim ***** válasza:

Na ez egy nagyon jó kérdés! :)

A válaszért hívd fel a szólgáltotódat, ott megmondják.

Ha meg lesz a válasz írd ide, mert ezt énsem tudom és érdekel! :)

2014. máj. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Akkor Te ugyanúgy felhívhatod a szolgáltatót, és megírhatod a választ! ;)
2014. máj. 21. 16:16
 3/7 anonim ***** válasza:
Ja de te ingyen mivel én telenoros vagyok;) :D
2014. máj. 21. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Ha Telenoros vagy, akkor miért is érdekel?


De látom, csak ilyen téved ide... így felhívom a szolgáltatót, és mindenki, akit érdekel bármi, intézze magának.


Elegem van, hogy ezen az oldalon már csak Trollok válaszolnak...így fel is lehetne függeszteni ezt az oldalt úgy, ahogy van. :(

2014. máj. 21. 16:25
 5/7 anonim ***** válasza:

Mi vagyunk troll-ok???

Megkaptad a választ… Érdeklődj a szolgáltatónál!

A te regisztrációdat kellene felfügeszteni…

Ha nem tudsz valamit a szolgáltódal kapcsolatban kit kell kérdezni? A szolgáltót! Ez alap!

Nekem meg az ilyen életképtelen kérdezőkből van elegem! De a google-ban ha is biztosan van kérdés.

Örülj hogy kaptál választ ecsém.

A válaszod meg a következő életképtelennek kellet volna, hogy majd a google-ban megtalálja a választ.

Nekem meg információ szerzésre. Majd még én hívjam fel…

félsz a T-s nénivel beszélni??

De egyébként semmi közöd hogy miért.

2014. máj. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A 1430 on a cirmikék sokszor azt se tudják mit beszélnek... konkrétan ezt se tudták jól. Tehát hálózaton belülinek számolja a rendszerük. Egy hóvégi hívásrészletezőből derült ki a dolog egyértelműen.
2014. máj. 26. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen, felhasználhatóak a T-Percek Blue Mobile irányban is. Ugyanígy a Hoppá vezetékes díjcsomagról is ingyen hívhatóak a BM-osok.
2014. júl. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!