Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek?

Milyen telefont vegyek?

Figyelt kérdés
A kérdésem a következő! Új telefont szeretnék vásárolni, jelenleg egy LG Optimus 2x-em van, ennél lényegesen jobbat szeretnék. Gyorsabbat, és olyat ami bírja a multitaskingot, mert ez egyáltalán nem bírja, folyamatosan lefagy, akadozik, és nem bír semmit. Kalap sz@r az egész, de itt most nem ez a lényeg. Szóval egy erős telefon kéne, ami bírja a multitaskingot, és ami még nagyon fontos, hogy (bár a mai telefonok nem bírják sokáig, de..) erős akkumulátora legyen, lehetőleg folyamatos használat mellett bírjon ki 1 napot. Nem tudom egyáltalán van-e ilyen, sajnos nekem nincs túl sok időm utánanézni ezeknek és nagyon nem is értek hozzájuk... azért írtam ide ki a kérdést, hogy hátha van olyan aki zsigerből tud erre mondani egy telefont, vagy tud ajánlani dolgokat, nagyobb energiabefektetés nélkül. Nem arra kérek senkit, hogy helyettem keressen, hanem arra, hogy ajánljon akinek van tapasztalata. Előre is köszönöm! (Vodafone-os vagyok és ott szeretnék telefont venni, ár limit persze van de egyelőre szeretném tudni, hogy egyáltalán mik azok a telefonok amik szóba jöhetnek ilyen kritériumokkal...)

2014. máj. 21. 16:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Mennyit szánnál rá?
2014. máj. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Lehetőleg minél kevesebbet... :D Maximum 70k.. de ha annyiért nincs olyan telefon ami tényleg combos lenne és teljesítené ezeket az igényeket akkor talán többet is. De örülnék ha az alatt lehetne találni... 60-70 környékén maximum!
2014. máj. 21. 17:59
 3/3 anonim ***** válasza:
Nexus 5 való neked.
2014. máj. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!