Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xperia Z töltésnél lefagyott?...

Xperia Z töltésnél lefagyott? Se kép, se hang?

Figyelt kérdés
Bedugtam tölteni a telefont, pár óra múlva megnéztem még mindig sárgán világított a LED , kihúztam és se kép se hang. A sárga úgyan úgy világít, nem reagál a gombnyomásra.... Valakinek esetleg akadt ilyen problémája ? Ha igen, hogyaan orvosolta ? Mert ugye a telefont nem lehet szétszedni " elméletileg " , hogy kivegyem az akksit és visszarakjam.. Akkor mit lehet csinálni? :S

2014. máj. 22. 05:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Nyomd hosszan a bekapcs gombot, kb 10mp/ig, hátha feléled
2014. máj. 22. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem reagált arra sem, de a hátulján kiderült, hogy az egyik kis "pötty" reset gomb, szóval azt benyomták és sikerrel jártak. :)


Azért írtam le, hátha másnak is lesz ilyesmi problémája.

2014. máj. 22. 16:36
 3/4 anonim ***** válasza:
Főgomb + hangerő felső gomb,és 7-8 sec és újra indul hardveresen a Z. 3 rezgés kíséri.
2014. máj. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
"nyomvatartásával"....lemaradt.
2014. máj. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!