Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudom a custom romot a...

Hogyan tudom a custom romot a mobilomra rátenni?

Figyelt kérdés

Most rootoltam a mobilomat,és szeretném gyorsítani.Valaki letudná írni részletesen hogyan tudom a custom romot megcsinálni,vagy esetleg tud linkelni üzenetben egy mayar oldalt?

Nagyon fontos lenne.

Előre is köszönöm.

Sony Xperia E mobilom van:D


2014. máj. 22. 17:13
 1/7 anonim ***** válasza:

Az nem a semmiért lassú! :)

Értesz hozzá, tudsz angolul?

Vagy téglát szeretnél csinálni belőle?

2014. máj. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Angolul tudok,de nem annyira

És azt olvastam h nagyon el lehet rontani,ezét inkább kihagyom.

De viszont akkor hogyan tudom gyorsítani a mobilomat?

2014. máj. 22. 17:38
 3/7 anonim ***** válasza:

Igazából az egy magos proci nagyon hazza vágja az élményeket rajta.

Androidon nem lehet gyórsítani. Max csak "felesleges" gyórsítótárat űríteni és ramot takarítgatni.

Most vagy veszel egy normális telefont. Vagy pucolgatod a ramot. De azt is ésszel kell. De nem a rammal van itt baj hanem az egymagos processzorban.

Én most ajánlanék egy jobb androidos telefont alsókategriában de az is 28k a telenorban kártyásan.

2014. máj. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszaidat:DSajnos mobilt nincs lehetosegem venni,mert most kaptam.Meg egy kerdesem lennem:a ramot h tudom takaritani?
2014. máj. 22. 19:51
 5/7 anonim ***** válasza:

[link]


Ezzel! :) Célnak megfelel! De ne rakd ki widget-nek az is csak erőforás pazarlás! Újraindítás után használd vagy ha nem csinálsz semmit,illetve akkor ha akarsz valamit csinálni :D na a lényeg hogy ha böngészel vagy játszol vagy na érted közbe ne használd! :)

2014. máj. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Na lényeg hogy ha használsz egy alkalmazást közben ne használd a memória tisztítót! :)

Így jobban hangzik, nem? :)

2014. máj. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen koszonom a valaszaidat!:)Ment a zold pacsi.
2014. máj. 22. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!