Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A tabletem, csak ugy mukodik...

A tabletem, csak ugy mukodik ha tolton van, mi az oka?

Figyelt kérdés
elvittem mar szervizbe de kb leszartak!

2014. máj. 22. 19:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Se azt nem írod, hogy töltőcsatlakoztatásra megjelenik-e a töltés ikon a képernyőn, se azt, hogy miért utasította vissza a szervíz, se azt, hgy garanciális-e, azt se milyen tablet.

B+, hogy vársz így választ???

Keress fel jóst, vagy látnokot kérdezz!

2014. máj. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

nyugodj mar megxd mi bajod van? attol hogy beszolsz valakinek,nem leszel jobb,nem azt kerdeztem,hogy mit csinaljak vele hanem hogy mi a baja?? igazabol ha 100%-on van akkor csak toltovel mukodik es csak neha tudom megcsinalni,hogy lemegy 99% es kihuzom,ugy mukodik

de nagyon konnyen lemerul,ugyhogy rakhatom is fol toltore es minden kezdoik elolrol:)

2014. máj. 22. 20:13
 3/3 anonim ***** válasza:

Amilyen az input, olyan az output.

Hogy lehet válaszolni egy kérdésre, amihez nincs információ?

Te tudnál? Akkor Te jó vagy ebben. Én nem....

2014. máj. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!