Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iszonyat lassú az androidom....

Iszonyat lassú az androidom. Facebook állandóan lefagy. Minden lefagy, és lassú. Mit kell tennem?

Figyelt kérdés

megőrülök ettől az androidtól. már minden létező alkalmazást letöröltem, még a skype-ot is, játékokat, mindent. És még mindig lassú. Facebookot töröltem, frissitettem, semmi. ugyanúgy. mi okozhatja ezt? mit tehetnék? valami mintha összeakadna a rendszerben. Ha megnyitok egy oldalt a böngészőben, máris jön az üzenet sorban, hogy a fb nem válaszol, a google play nem válaszol. stb. utána az üzenetküldési lehetőség. mégse gomb. de ez is irtó lassan. utálom, hogy nem tudom mi baja van, és nem tudom hogy mi okozza ezt, mit kéne tennem.

Adatokat clean masterrel töröltem, felesleges file-okat töröltem, memóriát gyorsitottam, de valami benne marad mindig ami ezt az összakadást, vagy lassulást okozza. Túl sok kép miatt lenne ez? töröljem róla a képeket is, vagy mélyebben a rendszerben van valami gebasz?

segitsetek. hátha ti tudjátok mi nem működik benne.



2014. máj. 22. 23:31
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
0%

Igen gondolom van valami oda nem illő a szoftverben amit te raktál rá.

Kínáld meg egy gyáribeállítások visszaállítássával.

2014. máj. 22. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Szerintem is ments le mindent ami kell es probalj meg egy factory resetet. Ha akkor is lassu lesz akkor meg lehet megerett a cserere.
2014. máj. 22. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 dirtboy ***** válasza:
25%

/röltem, memóriát gyorsitottam, de vala/


talán nem kellet volna szétcseszned a gyári beállításokat és a rendszert.

egy csomó ember van aki rootolja felpakol ezt azt,állítgat meg minden aztán csodálkozik hogy mi van és a telefont hibáztatja.

gyárira állíts vissza mindent.

2014. máj. 22. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

hát ja. nem vagyunk elég okosok ezekhez az okostelefonokhoz. hiszen senki nem mondta el hogy hogy kell használni, vagy hogy belül hogy működnek.


egyébként a gyári beállitás mindent kitöröl? valamit nem cseszhetek el ezzel még jobban? mire kell figyelni?

2014. máj. 22. 23:54
 5/17 anonim ***** válasza:

Nem tudom milyen telefonról van szó, ha valami gyenge szar, akkor semmi meglepő azon, ha lassú, de úgy néz ki te rontottál el valamit, mert egy olcsó telefon is inkább csak lassú, és hibaüzeneteket nem szoktak kiírni.


Gyári beállítások visszaállításánál semmire sem kell figyelni, az csak egy gombnyomás, nem tudsz semmit elrontani vele, és mindent töröl (kivéve az SD kártyáról az adatokat), szóval ments el minden fontos dolgot.


"Adatokat clean masterrel töröltem"


Nagy hiba/felesleges volt, felejtsd el a Clean Master-t és az összes task killert.


"memóriát gyorsitottam"


Azt hogy?


"Túl sok kép miatt lenne ez?"


Túl sok kép belassíthatja egy kicsit a gyengébb telefonokat, de az is leginkább csak akkor, ha a képeket be kell olvasnia, tehát amikor megnyitsz egy galériát meg hasonló folyamatok esetén, szóval nem valószínű, hogy ez lenne a hiba.


Szóval elsőnek csinálj egy factory resetet, ha utána is baj van akkor lehet romot kéne cserélni.

2014. máj. 23. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Nézd meg, hogy mennyi a telefon szabad belső tárhelye. Ha nagyon kevés, pakolj át az SD kártyára mindent, amit csak lehet.

Twittert használsz rajta esetleg? Mert az elég szépen tele tudja pakolni, néha törölni kell utána.

2014. máj. 23. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
az sd kártyára már mindent átpakoltam, erről hallottam korábban, és meg is csináltam. azt hiszem akkor az a reset lesz.
2014. máj. 23. 07:47
 8/17 A kérdező kommentje:

ja amugy sony xperia miro a teló. van elég szabad hely még rajta, azt is néztem már.


korábban, amikor megvettem valamivel gyorsabb volt, de ez most katasztrófa. érdekes, volt iphone-om is, és azzal soha nem volt az ég világon semmi gond, pedig azt is használtam rendesen, tele volt képekkel, letöltésekkel, alkalmazásokkal, adatokkal. mégiscsak az android rendszer a gyenge szar akkor, ha még ennyit se bir ki.

2014. máj. 23. 07:50
 9/17 Saavedro ***** válasza:
Már ne haragudj, de milyen iPhone-od volt? 3G? Mert ez a telefon még a 3GS-sel sincs egy pariban...
2014. máj. 23. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
én is ezért nem használom az androidos telefonom, mindig van valami baja
2014. máj. 23. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!