Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tölthetem az alábbi töltővel...

Tölthetem az alábbi töltővel a telefonom?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Adott egy 860mAh, 3.7V, 3.2Wh új Nokia aksi..../2 napos/

A boltos tanácsai szerint: full lemerítettem, majd kapott egy hosszú töltést. Mégsem bírta csak pár óráig, és lehervadt.

Megnéztem a töltőt nem-e az a bűnös:

5V, 350 mA van ráírva.

Mivel tök telefon és elektronikai analfabéta vagyok, így azt szeretném megtudni, hogy az fentebb említett töltő megfelelő-e az akksinak, vagy amiatt nem műkszik rendesen a telefon az új akuval.....

Válaszokat előre is köszönöm!



2014. máj. 23. 09:09
 1/2 anonim ***** válasza:

Feltölti, maximum lassabban. DE mióta kell az új Li ion akkukat teljesen lemeríteni? Egyáltalán nem kell sőt nem szabad!


Ezek már nem a régi NimH akkuk, azokat kellett lemeríteni csontra.


Az újakra rá tölthetsz akárhogy áll, csak ne merítsd le teljesen.


Vidd vissza az akkut, mert pl lehet utángyártott vacak kínai, akik felújítanak aksikat, és azt adják el.

2014. máj. 23. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Ráraktam a telefont a töltőre, viszonlag rövid idő mulva jelezte a teló, hogy az aku feltöltve....

Kb. 2-3 óra és egy telefonálás után már le is hervadt, mint a régi aksival, ezért gondoltam a töltőre, de én totál hüle vagyok az egészhez.

Egyébként tényleg Kínai a drága. :)

A telefon az régi már, de nem szeretném eldobni, mert még aputól örököltem...

2014. máj. 23. 12:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!