Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont érdemes venni?

Milyen telefont érdemes venni?

Figyelt kérdés

Telefont szeretnék venni és a véleményetekre lennék kíváncsi, hogy milyet lenne érdemes..nem szeretnék olyan túl nagyon amit nem tudok rendesen megfogni, jó fényképeket csinál,internetezni is tudok rajt,előlapi kamera is legyen rajta..szerintetek?

19L



2014. máj. 23. 10:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Még egy összeget is mondj, amit rászánnál, és mindjárt mondjuk ;)
2014. máj. 23. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
hát én ilyen középárkategórisára gondoltam...amennyiért lehet manapság már venni egy normális telefont..
2014. máj. 23. 10:36
 3/7 anonim ***** válasza:
Megannyi lehetoseg van, mindenki mast fog ajanlani, szerintem nezz szet mik a lehetosegek, olvass utana minden keszuleknek ami tetszik es ez alapjan valassz. En is igy szoktam.
2014. máj. 23. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én is ilyesmin gondolkodom. Van egy Nokia Xpress Music-om, amit nagyon szeretek, de két bajom van vele: egyrészt lassúcska szegény, másrészt meg ugye már nem támogatott, így egy csomó alkalmazás nincs rá, ami lehet, hogy jól jönne.


Páromnak almája van, de hát az rettenet drága, és vannak dolgai, amitől herótom van, pl. hogy rettenet antiszociális. Samsungot elvből nem veszünk, mert behatóan ismerjük a cég gyártási hozzáállását. Windows-os telót szintén elvből nem. Elég nekem a munkahelyen napi 8 órában, otthon Linux van... :) A nokia Androidos telefonja is moddolt, és a cikkek nem győztek meg arról, hogy nekem olyan kéne. A Jolla talán szimpi lenne, de szintén rettenet drága...


Szóval Android, de milyen hardveren? Az Alcatel a munkatársamnak néhányszor már meghalt, kicserélték, meghalt, kicserélték... vett valami noname Elementet, az most működni látszik...


Fontos lenne pl., hogy jól használható legyen a tapifelülete, mert ezek az ujjérzékelősek sokszor nem érzékeli a tapintásomat (a Nokiám ugye nyomásérzékelős...)


40-50 körül mi a jó?

2014. máj. 23. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Lumia 925 egész jó áron van, egyes középkategóriások is egy árban vannak vele, de a Nokia jóval többet nyújt.
2014. máj. 23. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A Lumia 925 nagyon túl van árazva, ugyanúgy mint a legtöbb Nokia. Tudásilag a Sony Xperia Sp-vel van egy kategóriában, nem is értem miért ilyen drága.
2014. máj. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
80 ezerért ajándék, és azért kamerában és kijelzőben jóval jobb az SP-nél.
2014. máj. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!