Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Valaki, mennyiért tudnám azt...

Valaki, mennyiért tudnám azt a telefont megvenni?

Figyelt kérdés

Szóval, vettem egy sony xperia sp-t 1 éves részletre, ami decemberben fog lejárni, smarttarifa extra 1 díjcsomaggal, amire 2 év hűség van.

Tehát a telefont még nem fizettem ki. Akarok venni egy xperia e1-et, ami sokkal olcsóbb ugye. A mostani smarttarifa extra 1 díjcsomagot megtartanám, és nekem csak készülék kellene.

A telenor oldalán van egy olyan menüpont, hogy a meglévő előfizetést megtartom és lecserélem a készülékemet, de nekem ez nem jó meert nem lecserélni akarom, hanem csak egy új készüléket venni. (Az sp-t eladnám)

Tehát mennyiért tudnék egy e1 telót venni, ha előfizetésem már van hozzá?

Hogy van ez, valaki magyarázza el légyszi.


2014. máj. 23. 12:17
 1/1 anonim ***** válasza:
És az miben befolyásol bármit is, hogy az e1 olcsóbb?
2014. máj. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!