Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefonoknál mitől lehet...

Telefonoknál mitől lehet multitouch hiba ha tiszta új a telefon, androidtól van ez vagy a telefonba rossz valami?

Figyelt kérdés
Van mikor sokat játszok telon és akkor felmelegedik és olyankor szokta csinálni hogy nem tudok képeket nagyitani se játékba lerakom asztalra picit várok vele 15 percet utána meg jó megint ez Android hiba vagy telo?

2014. máj. 23. 15:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez telefonhiba lesz. Öcsém és kollégűm Xperia Minijének kijelzője is megőrült a nyári kánikulában - szervizben szerencsére meg tudták csinálni.
2014. máj. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tiszta új telefon 1-2 napos...
2014. máj. 23. 16:15
 3/5 anonim ***** válasza:

Vettem már olyan telefont, amit be sem tudtam kapcsolni, mert kontakthibás volt.

Írd meg a pontos típusát, hogy rá tudjunk keresni, ismert-e ez a hiányosság a típus esetén.

2014. máj. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem az android hibája.

Melegtől előfordul. Pár napja volt ilyen kérdés. Gondolom sony SP.

Ott is megmondtuk hogy vigye/vigyed vissza a szervízbe.

2014. máj. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Jaja SP.... pont ezt tudtam kiváltani szolgáltatótól gondoltam Sony mondom remélem valami minőségi telefon lesz hát nagy ... lett minőségi teli van hibával.
2014. máj. 23. 16:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!