Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » EDGE,3G beállítás a telón?

EDGE,3G beállítás a telón?

Figyelt kérdés

A problémám a következő: ZTE Grand X IN telefonom van és amióta megvettem a jelerősség mellett soha nem volt ott a 3G illetve az E betű sem. (Netezni csak Wifit használok, nem tudom lényeges infó-e)

Történt ma, hogy a zsebemben kikapcsolódott a telefon, bekapcsoltam újra és megjelent a jelerősség mellett egy szürke E betű. A beállításoknál nekem a kezdetek óta arra van állítva, hogy "csak 2G hálózat használata". Ez most is így van viszont nem tudok se kimenő se bejövő hívást indítani/fogadni. Ha kiveszem a pipát régen akkor sem történt semmi látszólagos, most viszont az E betű lecserélődik egy szürke 3G feliratra. Tulajdonképpen nem zavar, bár se videóhívást se mobilnetet nem használok.


Mi lehet a baj? Miért nem tudok épp mostantól 2G funkció alatt telefonálni? és eddig miért nem voltak a jelek láthatóak? Mitől jöttek elő vajon?



2014. máj. 23. 17:51
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!