Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Samsung Galaxy S3 mini...

A Samsung Galaxy S3 mini telefonomon ne tudom feloldani a jelszózárat. Tudnátok segíteni, hogy ilyenkor mit kell tenni?

Figyelt kérdés
Lezártam jelszóval a fent látható márkájú telefonom, és most nem tudom feloldani, mert elfelejtettem a jelszót. Mit csináljak?

2014. máj. 24. 09:29
 1/5 anonim ***** válasza:
2014. máj. 24. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100% hogy lopott a telefon... (lezárja és elfelejtette) ha a tied menj be az egyik szolgáltatóhoz akinél vetted és azok megoldják csak majd kel igazolnod, hogy a tiéd.
2014. máj. 24. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az első válaszolónak köszönöm a segítséget, a második válaszolónak pedig ajánlom, hogy máskor ne magából induljon ki.
2014. máj. 24. 10:44
 4/5 anonim ***** válasza:
Nyugi nem magamból indultam ki. De ha letilt majd a telefon akkor leshetsz és ha el loptad akkor meg is érdemled! (nagyon nem érdekel aki magára veszi de az röviden hülye aki elfelejti, hogy mit adott meg és azt írja be minden nap)
2014. máj. 24. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha tudod a DEMO kódot akkor fel lehet törni a harmadik megoldás keress rá... 5 perc Gugli volt nekem.. (XPERIA SP)
2014. júl. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!