Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Wp 8.1 es telefonomra honnan...

Wp 8.1 es telefonomra honnan tudnék 10.1 nél magasabb adobe flash playert szerezni?

Figyelt kérdés
Köszi :) (ha lehet akkor linkeljetek)

#telefon #Windows Phone #Adobe Reader flash
2014. máj. 24. 13:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Már jó pár éve nincs hivatalos flash támogatás az okostelefonokra, és mivel elavult technológia, kezdik mindenhonnan kivezetni
2014. máj. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
83%

#1-nek igaza van, Flash egyre inkább szorul vissza, Adobe is más megoldásokat helyez előtérbe. Múlt héten volt hír, hogy megfelelő böngésző esetén Youtube is HTML5-t használ inkább.

Windows Phone-ra nincs Flash Player, de már Androidon sem támogatott (utoljára az ICS-re volt hivatalos kiadás).

2014. máj. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nekem a tableten van még olyan ami az interneten megjelenít
2014. máj. 24. 18:57
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha Windows 8.1-es tableted van: ez asztali Windowst futtat, ami teljesen más, mint a Windows Phone. Erre természetesen elérhető a Flash (sőt, IE beépítetten tartalmazza).

Ha androidos tabletről van szó: még mindig le lehet tölteni az Adobe honlapjáról az ICS-es verziót, ez előfordulhat, hogy tökéletesen fut akár a KitKat-en is (nem tudom, nincs ilyen tabletem), azonban már nem fejlesztik, és ha kompatibilitási probléma merülne fel, azzal sem törődnének.

2014. máj. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!