Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Android facebook messengerben...

Android facebook messengerben miert nem latom a megosztott fenykepeket?

Figyelt kérdés
Ios-en van olyan funkcio, ha ramegyek megmutatja az osszes eddig a parbeszedben kuldott kepeket. Androidon ez nincs?
2014. máj. 24. 22:58
 1/2 anonim válasza:
Én az Androidos FB Messengerben a listákat láttam mindenféle értelmezésben, ezzel nem találkoztam. Pedig suliban volt időm kielemezni, rendesen átnéztem. De lehet, hogy iOS-en vannak extrák. (Gondolom az Android, az iOS és a WP is rendelkezik olyan tulajdonságokkal, amik miatt egy-két dolog nem fér bele, vagy csak az adott platformon elhanyagolták az ilyen funkciókat.)
2014. máj. 25. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én ugyanezt asztali gépen sem tudom kivitelezni. Nekem sem jeleníti meg az elküldött képeket. Mit lehet vele kezdeni?
2016. aug. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!