Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem tudok se én hívni,...

Miért nem tudok se én hívni, se mások felhívni engem?

Figyelt kérdés

Most vettem egy új samsung galaxy s4et és minden rendben működik rajta, de ha én hívok valakit, akkor kicsörög, az illető felveszi, de pár másodperc után a hívás magától megszakad.. Hívás után viszont a képernyő még mindig a hívást mutatja.. Ugyan ez igaz a bejövő hívásokra is..

Most lett cserélve a kártya sim-ről micro simre, mert az eddigi telefonhoz még nem micro sim kellett



2014. máj. 25. 08:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Próbálj meg egy galaxy s4 hard resetet

[link]


kikapcsolt telefonon nyomd meg azokat a gombokat home + hang fel + bekapcsoló


amig be nem jön a menü


ott meg a factory reset hangerő le menj a yes delete user data bekapcsoló gombbal

2014. máj. 25. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Megcsináltam, az első hívásig jó

volt, de ismét rossz..

2014. máj. 25. 09:32
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a szalagkábel hibája lesz! Anyám régi Samsungja is ugyanezt csinálja. Igaz ég és föld a 2 telefon, de a szalagkábel az szalagkábel.
2014. máj. 25. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Próbáltam szinte mindent amit a neten találtam, egy darabig jó is volt (3-4 próbahívás) de ismét megadta magát.. Mind1, hétfőn beviszem vissza az üzletbe, h kezdjenek vele vmit.. Köszönöm a válaszokat azért!
2014. máj. 25. 11:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!