Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Használhatatlan lett a telefon...

Használhatatlan lett a telefonom saját magától, mit csinaljak?

Figyelt kérdés
Üdv. Lenne egy nagy problémám a Samsung Galaxy S3 telefonommal. A probléma pedig a következő lenne : Szóval ugye, van ezen a telefonon egy bizonyos ,,autó üzemmód" ami utazások (pl. autóval) alkalmával automatikusan bekapcsolódik. És, úgy kb. egy napja (otthon ülök egyhelyben a szobámba persze) folyton azt jelzi, hogy az Auto üzemmód be van kapcsolva, és hogy kapcsoljam ki. Nos, ha rányomok a rendszerüzenetre, akkor az eltűnik, de kb. 10 másodperc múlva megint megjelenik, mintha misem történt volna. A legnagyobb baj pedig az, hogy az éppen futó alkalmazásokba is belemászik, bezárja, megzavarja azokat, a lezárt képernyőt pedig felnyitja, nagyon idegesítő.. Valami ötet, hogy mit tudnék ezzel kezdeni?

2014. máj. 25. 09:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Nos, nekem gyanez a telefonom van, én is sokat mozgok autóval(bár nem tudom, mit értesz utazás alatt, azt is annak érted-e pl. ha én bemegyek a város széli lakásomból a 1,5 km-re levő belvárosba), de nekem ilyet nem művel.


Vagy pl. mit tekintesz utazásnak, 2 km-t, 20 km-t, 200 km-t, vagy 2000 km-t?


Szerintem amúgy vidd be a szolgáltatódhoz, vagy egy olyan mobilszaküzletbe, ahol ki tudják iktatni ezt az üzemmódot.

2014. máj. 25. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szimpla szoftver hiba. Vidd be egy GSM üzletbe ( ha függő, akkor a szolgáltatód egyikébe ), és telepítesd újra rajta az androidot.
2014. máj. 25. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Szoval, ha csak softwarehiba akkor a virust kizarhatjuk? Amugy koszonom, akkor beviszem egy szervizbe ujrarakni a rendszert.
2014. máj. 25. 15:33
 4/5 ugybizonydá válasza:
Nekem is ez volt a problémám de magától megjavult
2017. jan. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Bandi_2011 válasza:

Ugyanerre a problémára keresve a választ találtam ezt a hozzászólást! Kipróbáltam az usb port tisztogatását és nekem valóban eltűnt a probléma!


Car mode is triggered by a certain resistance value between pin 4 and 5 on micro usb plug, either dirt, oil, sweat on exterior part of it (most likely) or some condensation/oil on the inner part- where it's soldered to the the mainboard.


My advice would be to take out the battery and try to clean it with small brush, contact spray ( make sure it dries out before attaching the battery)....or go to a phone repair center to have the plug cleaned...

it should do the trick

2017. jan. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!