Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » LG OPTIMUS L9 Videó lejátszása...

FUEP kérdése:

LG OPTIMUS L9 Videó lejátszása akadozik PC-n?

Figyelt kérdés
A problémám az lenne hogy a telefonommal felveszek egy videót (full hd-ban) és amikor azt felmásolom a gépre alig játssza le nagyon akadozik...Először azt hittem a lejátszó rossz de letöltöttem egy másikat és azzal is..A telefonon viszont hibátlanul lejátssza.A videó MP4 formátumú ha ez valamit segít..Segítségeteket előre is köszönöm?

2014. máj. 25. 10:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Tudja a videókártyád a hd videó lejátszását? És azt a tömörítést?
2014. máj. 25. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Golden Gaming válasza:
A gépegen rossz valami.. Pl.: videókártya, vagy túl sok adat van a gépeden, és ezért fagyadozik.. Nekem is volt ilyen. Töröld le a felesleges dolgaidat..
2014. máj. 25. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
És milyen géped van?
2014. máj. 25. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen tény hogy elég szar a gépem, de megpróbálom hogy letörlök néhány dolgod meg a vidikártyát is megnézem.Köszi a válaszokat:)
2014. máj. 29. 15:40
 5/8 A kérdező kommentje:
NVIDIA Geforce 6200 igen tudom tudom egy sz*r..Nem igazán találom rajta hogy támogatja-e..És ha nem az az egyetlen megoldás hogy új videókártya??
2014. máj. 29. 15:46
 6/8 anonim ***** válasza:
Agp-s foglalatba nemnagyon van HD :( inkább egy új gép
2014. máj. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Most leszedtem a Windows media player home cinema-t (mert máshol olvastam)és azzal úgy játsza le hogy nem akad hanem belassítja..
2014. máj. 29. 19:55
 8/8 A kérdező kommentje:
Na az az igazság, hogy szerintem nem a géppel volt a baj hanem inkább azzal hogy MP4.DivX Converterrel divx fájlba konvertálta úgyanúgy 1080p-be és Home Cinema-ba hibátlanul lejátsza talán vagy 25 fps lehet 30 helyet de lehet kicsit több..
2014. máj. 29. 20:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!