Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tegnap vett anyukám magának...

Tegnap vett anyukám magának egy Samsung Galaxy Mini GT-S5570I telefont és folyamatosan magától kikapcsol. Mi lehet ennek az oka?

Figyelt kérdés
Nem hiszem, hogy az ő hibája lenne, mert voltaképpen még csak a háttérképet váltotta át, mert kiválasztotta a csengőhangot és ennyi.

2014. máj. 25. 12:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Első körben csinálj egy Factory Resetet, és akkor olyan lesz mint a BOLTI.
2014. máj. 25. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

a kérdésedre nem tudok válaszolni, de ha ez jelent valamit, az enyém pont ezt csinálja. minden marhaságot kipróbáltam, a hard reset mintha segített volna. már csak az a baja, hogy pont a legfontosabb helyzetekben akad, ha nem kapcsol ki éppen. az akksit mindig hetven fölött tartom, de akkor is összeomlik.aztán bekapcsol.(vagy nem)


már érik az elhatározás, hogy kuka.


amúgy jó készülék...

2014. máj. 26. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!!

Nem hiszem, hogy ez a telefon a kukába menne , mert vadonatúj de egy aksi csere lenne a legjobb.

2014. máj. 31. 16:36
 4/5 anonim ***** válasza:

tölts le a piactérről egy ingyenes akkumulátor-állapotjelzőt..


várj az aksicserével, először nézd meg milyen állapotú az aksi.


ha jó, akkor sajnos hard reset, ami ugyan törli a telefonszámokat, de újra életre kel a gép. én is ezt tettem.

2014. máj. 31. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2014. júl. 17. 10:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!