Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S3 LTE vagy...

Samsung Galaxy S3 LTE vagy iPhone 4S 8gb? Melyik a jobb? Nekem az iPhonhoz húz a szivem .

Figyelt kérdés

2014. máj. 25. 18:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Az s3 többet tud.
2014. máj. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Mivel tud többet mint telefon?
2014. máj. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nagyobb és szebb kijelző, nagyobb és bővíthető tárhely, erősebb akku, jobb előlapi kamera, fm rádió és nyitott operációs rendszer.
2014. máj. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
az akku mind1 , mivel van hordozhato toltom , az osszes telohoz jo
2014. máj. 25. 19:47
 5/12 anonim ***** válasza:
Én is a 9mm-nevű válaszadóval értek egyet. Az S3-mas sokkal jobb minden téren, és e mellé ne feled az ár-érték arányt is.
2014. máj. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
41%

A nagyobb kijelző nem feltétlenül előny. Viszont tuti hogy nem szebb.

A tárhely igaz, de a a kérdezőnek fontos lenne akkor 64 gigás i4s-t nézett volna.

Az aksi szintén nem igaz, előlapi kamera sem.


FM rádió oké, ezt elismerem.


AZ oprendszer nyíltsága szintén előny lenne ha nem dőlne össze havonta.



Jó lenne ha olyanok válaszolnának akik nem előítéletektől vagy irigységből beszélnek, anélkül hogy valaha láttak volna ájfont közelről. A kérdező meg nem tudja mi van...



Árat meg nem említett a kérdező, ha telik neki akkor ne ez döntsön. Nem mindenki fillérb.szó :)

2014. máj. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Az elvakult pont te vagy. A tényeket tagadod le.
2014. máj. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nem említettem elvakultságot csak irigységet, meg tapasztalatlanságot.


Nekem van tapasztalatom minden rendszerrel. Nem csak 10 percre kipróbálva hanem hónapokig használva.

2014. máj. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
6/8 es 8/8 . Neked van igazad . Kezeltem kevesebb mint fel eves S. G. Ace 3 LTE es legelosszor gyors volt , aztan 2 het mulva fagyott , minden leallt magatol , melegedett mind az allat ... Kezeltem tobb mint 1 eves iPhone 4S-t , es meg se akadt egyszer sem .... Nekem a tarhely ill. kijelzo mind1 ... A gyorsasag a lenyeg , ill hogy ne akadjon a keszulek .....
2014. máj. 25. 21:06
 10/12 anonim ***** válasza:
Látod. Ennek ellenére lepontoznak, mivel ide javarészt tizenévesek járnak, akiknek a tepsi méretű képernyő az isten, a lényeget nem látják át.
2014. máj. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!