Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Valami miatt véletlenül...

Bonapeteit kérdése:

Valami miatt véletlenül letöröltem aromot a telómról. ( Vodafone Smart III) Lehet valahogy visszarakni rá valamilyen romot?

Figyelt kérdés
Van a telón 1 rom , de nem tudom installozni , mert nincs cwm rajta, szóval sztem vmit a számítógépen kell csinálni. Légyszi válaszóljatok , nagyon szerettem a telómat . Köszi!

2014. máj. 25. 21:55
 1/2 anonim ***** válasza:

Mégis hogy sikerült törölni a romot? CWM nélkül nem is nagyon lehetséges (lehetséges, csak jóval bonyolultabb, pláne véletlen).


Egyébként szimplán le kell szedni a stock ROM-ot rá, és azt telepíteni úgy, ahogy írják, viszont ilyen alsókategóriás telefonra elég nehéz lesz találni egy fórumot, ahol mindent megtalálsz.


Ha beszélsz németül, vagy Google Translate-l meg tudod értnei itt mit írnak, akkor ezen az oldalon érdemes körülnézni: [link]


Ha nem jó akkor vidd el szervizbe, ott meg tudják csinálni.

2014. máj. 25. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi. amugy valamilyen appal töröltemle. Már nem tudom milyennel. Azt irta az oldal hogy töltsem le ezt az apoot kattnitsak az unblockra és utánn az installk cwmre. amikor az unlockra kattintottam a teló kikapcsolt és annyi :( tudok németül. ha nem menne viszem szervizbe de azért nagyon köszi .)
2014. máj. 27. 15:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!