Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi lehet az Xperia Z-m baja?

Mi lehet az Xperia Z-m baja?

Figyelt kérdés

Nemrég frissült 4.4-re(2-3 napja).

Felforrósodott, az akksija 45-47 °C körül járt, rendesen égette a kezemet, én meg fogtam, lezártam a kis nyílásait, mert ugye állítólag vízálló, és vizes zsepit nyomtam a hátára. Le is ment normál 25-27 fokra egy kis idő után. Hanem aztán fogta magát, a kis led vörösen kezdett világítani, rezzent hármat, se kép, se hang. Töltőre rakom, vagy érzékeli, vagy nem, úgy csinál, mint aki bekapcsol, aztán mégse. Néha rezzen hármat. Hard resetre se reagál.

Ugye nem halt meg végleg, ha még rezeg?



2014. máj. 26. 20:13
 1/5 dirtboy ***** válasza:
leírásod alapján a teste még reagál de már agyhalott
2014. máj. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hát ez az :/ lehet itt bármit tenni?
2014. máj. 26. 20:17
 3/5 dirtboy ***** válasza:
szervizeltetni kell,ha nem reagál semmire akkor te nem nagyon tudsz mit tenni vele.
2014. máj. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 dirtboy ***** válasza:
ja amúgy üveg hátlapos telefonra ha meleg akkor ne pakolj rá semmilyen hideg cuccot mert az üveg elrepedhet a hő különbségtől,hagyd hagy hűljön le magától.
2014. máj. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Wadmalac ***** válasza:

PC companionról lett frissítve, vagy OTA?

Mert állítólag a companionnal néha hibás a frissítés. Nekem OTA-s frissítés volt, eltartott vagy negyedóráig és utána első bekapcsolás után félóráig forró volt, amíg rakta helyre a dolgokat. Még egy újraindítás és azóta tökéletes minden.

A Sony Update Service rendbe teszi, ha hibás volt a frissítés. Csak az törli a készülékbeállításaidat, telefonkönyvet stb. Persze mindez a google szinkronnal gond nélkül visszaállítható.

A Sonyt ismerve biztosan jön majd még a 4.4-hez 1-2 héten belül valami bugfix, a Z1 compactnál is ez volt.

Nálam mindenesetre jól fut a KitKat.

2014. máj. 27. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!