Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefon a Samsung...

Milyen telefon a Samsung Galaxy Y?

Figyelt kérdés

Bluemobilnál szeretnék telefon venni, ezt néztem volna ki magamnak. Jelenleg T-Mobilnál van Pocket Neo telefonom, de sajnos abba a blue kártya nem jó.

Várnék mindenféle tapasztalatot jót és rosszat is a fent emlitett készülékről.


2014. máj. 26. 20:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Soha, ismétlem SOHA ne vedd meg azt a sz*rt. Fél év után dobhatod ki, ez mindegyik Galaxy Y-nál így van és tapasztalatból is mondom. Keress másikat de ezt nagyon messziről kerüld ha nem akarod fél évente cserélgetni, egyszerűen egy kalap f*s.
2014. máj. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nekem több, mint màsfél éve megvan és semmi baja, érdekes. :D Ha nem akaros sok mindenre használni, akkor szerintem tökéletes.
2014. máj. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Régi, gyenge, elavult és egy túlárazott szemét. Túl sok mindent nem szabad tőle elvárni, van akinek ennyi is elég és ezért nagy megelégedéssel használja, de ettől még nem lesz jó telefon.
2014. máj. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
régi, nagyon rossz, a legrosszabb mobil ami jelenleg a piacon van, ne vegyél ilyet, még a Pocket Neonál is rosszabb, ami nagy dolognak számít!
2014. máj. 26. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!