Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefon vásárlási segítség?

Telefon vásárlási segítség?

Figyelt kérdés

Ebben a telefon témában már kb. 1 hónapja benne vagyok. Szinte mindegyik telefonnak tudom az adatait...és annyi véleményt és videót néztem. Ez zavart össze teljesen.Az elején a Sony telefonok tetszettek, de azután mindegyikbe megtetszett valami.Annyit még most is tudok, hogy nem kell iPhone. Zene hallgatásra,komoly játékokra,internetezésre és egy-egy pillanat megörökítésére használnám, tehát a kamera nem nagyon fontos.

Hosszú távra tervezek ezért 110-120 ezret adok egy telefonért.Pozitívumokat és negatívumokat szeretnék. Remélem tudtok segíteni.


Köszönöm előre is.

(ezt már elírtam már egyszer.)



2014. máj. 26. 21:12
 1/10 anonim válasza:
Férfi/nő? Mai okostelefonokat nem hosszú távra tervezik. Én sonyt nem vennék, se samsungot. Ez a kettő amit legsűrűbben kell javítani. A sony sép, de nem éri meg. Èn a BlackBerry Z10-et néztem magamnak. Esetleg meg az Allwiev x1 soul vagy soul mini. Vagy még a Huawei Ascend P6 is kiváló. LG G2, LG Nexus 5..nekem ezek mi.d ttszenek. A BlackBerry inkább nőiesebb/ lányosabb szerintem de egy férfinak is megteszi ha nincs más. Írj privátba ha szeretnél :)
2014. máj. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Fiú vagyok :D

Én a nexus 5-ön gondolkozom, de lehet hogy nagy lenne számomra :s

2014. máj. 26. 21:53
 3/10 anonim ***** válasza:
Sztem a Nokia lumiak a legjobbak! Es mint köztudott a Nokiak mindig sokaig mukodnek! Nekem ez a velemenyem:-)
2014. máj. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ha olcsóbbat akarsz: WayTeq Talk 5H;Concorde 5005

Ha drágábbat akarsz: iPhone 4S;iPhone 5;Samsung Galaxy S3

Ha tartós mobilt akarsz akkor az iPhone a legjobb ráadásul sokkal értékállóbb mint egy Samsung. (pl. egy Samsung ami most jó teló 3-4 év múlva semmit sem fog érni...

2014. máj. 26. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
az a baj, hogy 120k-ból nem igen jön ki egy iPhone...A 4s-t megtudnám venni, de az 2011-es szóval elég régi..
2014. máj. 27. 09:56
 6/10 anonim ***** válasza:
100k ért G2 16gb
2014. máj. 27. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

...a kamera nem nagyon fontos.. írod.

Nos, ha már kiadsz egy korszerű gépre, akkor igenis fontos, illetve később meglátod, mennyi előnye van egy jó gépnek.


LG G2 a nyerő számodra, és ne feketében gondolkozz.

2014. máj. 28. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Az nem lenne túl nagy?
2014. máj. 28. 06:56
 9/10 anonim ***** válasza:
Először biztosan, de megszokod.
2014. máj. 28. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
a zsebembe elfog férni?xdd
2014. máj. 28. 13:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!