Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit gondoltok erről a telefonról?

Mit gondoltok erről a telefonról?

Figyelt kérdés
Nyilván tudom, hogy hamisítvány, de attól függetlenül még lehet jó. Kinek mi a véleménye erről? [link]

2014. máj. 27. 12:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
A hardver teljesen átlagos, a kijelző hatalmas és nagy felbontású, ha szerencséd van akkor még ips is. Annyira nem vészes csak kérdéses a tartóssága.
2014. máj. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

150 dollárért már egész jó kínait is kapni, felejtsd el az ilyen, még kínai telefonok között is márkátlan szart.


THL, Cubot, Zopo, Jiaiyu, Meizu, Xiaomi, Lenovo, ezek közül nézz valami normálisat.

2014. máj. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Értem, csak ebbe van pl magyar nyelv is meg stb. Egyébként az MTK processzorrol mit gondoltok? Tényleg olyan rossz?
2014. máj. 27. 13:34
 4/17 anonim ***** válasza:
Azokban is van amit a 2-es felsorolt. Az MTK procik egész tűrhetőek.
2014. máj. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Es ha Lenovo akkor ez milyen szerinted? [link]
2014. máj. 27. 13:38
 6/17 A kérdező kommentje:
Ebben a lenovoban nincs fizikai billentyű ami kene mivel ha netalán tan lefagyna azt meg lehet nyomni, plusz ennek "csak" 13 MP-es kamerája van bár a felbontása viszont jobb, viszont a kezelő felülete nem igazán tetszik de ez nem nagy gond. Ti mit gondoltok melyik a jobb?
2014. máj. 27. 13:54
 7/17 anonim ***** válasza:

Ha lefagy a telefon akkor teljesen mindegy, hogy a fizikai billentyűzetet nyomkodod, egy érintő billentyűzetet nyomkodsz vagy a képernyő billentyűzetet nyomkodod, mert úgyse fog rá reagálni.

Az elkészült kép minőségét meg nem igazán befolyásolja, hogy 8, 12, 13, 16 vagy kitudja még hány megapixeles a kamera. Elég valószínű, hogy abban a HDC készülékbe is egy 8 vagy 13 mpy-es kamera van csak jobban hangzik a 16.

A Lenovoban jobb hardver van, android lévén a kezelőfelületet bármikor lecserélheted, egyedül a kijelző méretéhez képest kicsi a felbontás.

2014. máj. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Értem, köszi! Ment a zöld kéz. Meg tudja valaki mondani, hogy mennyire jók az alirol rendelt telefonok? Tapasztalatokra lennék kiváncsi.
2014. máj. 27. 20:19
 9/17 anonim ***** válasza:
A vásárlás helye nem nagyon befolyásolja a készülék milyenségét.
2014. máj. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Nem is úgy kérdem...mennyire megbizható, mi van, ha meghibasodik stb. Írtam, hogy tapasztalatok érdekelnek.
2014. máj. 27. 20:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!