Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 5s beázás, ujjlenyomato...

Iphone 5s beázás, ujjlenyomatolvasó hiba?

Figyelt kérdés

1 hete az 5s-emre egy kis víz került(nem sok, de nem is 1-2 csepp). Letöröltem, de semmi baja nem volt, működött midnen. Estére viszont az ujjlenyomatolvasó alig alig érzékelte az ujjam, de másnapra tökéletesen működött. Aztán 3 nappal később egyszer csak nem érzékelte az ujjam, a beáálításokba mentem, ahol láttam hoyg kivan kapcsolva a "Touch ID", de hiába próbáltam bekapcsolni, mindig egy hibaüzenetet kaptam. CSináltam egy rendszervisszaállítást, ezután már a beállításokban a "Touch ID"-nak semmi nyoma, eltűnt a beállításokból ez a fnkció, Csak "jelkód"-dal lehet lezárni a készüléket :S


Szervízbe félek bevinni, ugyanis ha beázott a készülék akkor a garanciát elveszítem :S

Szerintetek mit csináljak?


2014. máj. 27. 14:19
 1/1 Zakathol ***** válasza:

És, ha elveszted a garanciát? Legalább megcsinálják.

Így meg van egy funkcionalitásában sérült telefonod. Az jobb?

2014. máj. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!