Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 4s - internetmegosztás?

IPhone 4s - internetmegosztás?

Figyelt kérdés
Sziasztok! van egy iPhone 4s-em és kiváncsi lennék, hogy USB-n az itthoni Wi-Fi hálózatot lehetséges e megosztani? Mert eddig csak maga a simkártyán lévő mobilnetrmet sikerült megosztanom. Androidon meg tudtam osztani az itthoni Wi-Fi kapcsolatomat is. Köszönöm a válaszokat!
2014. máj. 27. 14:54
 1/7 Zsebvirág ***** válasza:
55%
Azok után, hogy az iPhone csak iPhonennal tud Bluetoothon kommunikálni amíg egy mezei mobil bármivel nem csodálkoznék, ha ez sem működne rajta. Nesze Nektek 200K-s telefon...
2014. máj. 27. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Zakathol ***** válasza:

A kérdést sem értem. Ha van otthon wifi, akkor minek osztanád meg a telefonnal még egyszer?


Ha olyan gépre akarod a netet megosztani amin nincs wifi, akkor meg ne a telefont csesztesd hanem dugd rá a routerre.


Vagy fogalmazd meg értelmesebben a kérdést.

2014. máj. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Zsebvirág ***** válasza:

2.!


Sztem Ő a telefont akarja USB wi-fi adapternek használni, Androidnál ez tényleg működik, de sztem Ő ezt azért kérdezte meg mert unatkozik és próbálgatja a telefont.

2014. máj. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi a haszontalan, kötekedő válaszokat... ideiglenes helyen vagyok és pár hétig-hónapig .... ezért nincs lehetőségem a routertől átkábeleztetni a lakást Wi-Fi "vevő" egységen pedig nincs a telefonon kivül ... és erről szeretném USB-n keresztül megosztani ... de amugy szerintem érthető a kérdés csak ha nem kötekedni meg piszkálódni járnának ide az emberek akkor nem ír hozzá aki nem érti vagy nem tud illetve nem alar segíteni...
2014. máj. 27. 18:35
 5/7 Zsebvirág ***** válasza:
Sztem 3K-ért vegyél egy wi-fi adaptert, azt az iPhoneot pedig dobd a kukába.
2014. máj. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
szerintem pedig te dobd magad a kukába :)
2014. máj. 27. 18:49
 7/7 Zakathol ***** válasza:

Amúgy igaza van. Vegyél egy usb-s wifi antennát.

Az iPhone szvsz így nem képes net-megosztásra.

2014. máj. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!