Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az LG Optimus G jó telefon?

Snorbi5 kérdése:

Az LG Optimus G jó telefon?

Figyelt kérdés
megéri 77.500-at? Kamerája milyen? Ez vagy a Nexus 4 ha a frissítéseket nem nézem? Elmennek rajta komolyabb játékok pl.: Real Racing 3, Dead Trigger 2? Az akksija meddig bírja?
2014. máj. 27. 18:15
 1/5 anonim ***** válasza:
A kamerája jó. A játékokkal nem vagyok képben. Az akksi 1 napig bírja.
2014. máj. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen jó megéri azt az árat simán... a játékokkal nincs gondja :) énis 1 napot mondok rá de ha nem piszkálod annyira akkor simán elmegy 2őt is
2014. máj. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen meg az üzemidőn sokat dob ha leveszed a fényerőt. :)
2014. máj. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Jó az LG Optimus G. Nekem is ez van tervben.. :) Nexus 4 vagy Optimus G? Igazából ugyan az a két telefon, az Optimus G-nek nagyobb a tárhelye, a nexus 4-nek jobb a szotfvere, de a G-nek is nagyon jó.
2014. máj. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 dirtboy ***** válasza:
88%

akksija aktívabb használatnál max 1 napot bír,ha nem sokat nyúlsz hozzá két nap,ha fullra békén hagyod akkor akár 4 napig is elvan.

kamerája nem rossz de a szoftver elég kevés hozzá,tudna sokkal szebb képeket is készíteni /lást amerikai G/

komolyabb játékok is elmennek,pl san andreas szét grafikával jól megy,eddig minden játék jól ment rajta.


ha a frissítések nem nagyon érdekelnek akkor szerintem az opti G legyen, még pedig azért mert nagyobb a tárhelye és a gombok sem a kijelzőn helyezkednek el hanem ugyan úgy kapacitív érintő felülettel de alatta.

2014. máj. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!