Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphon 5c véleményetek?

Németh Ábel kérdése:

Iphon 5c véleményetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Olyan kérédsel fordulnék hozzátok hogy mi a véleményetek az Iphone 5c-ről !? Olyan rémhíreketis halottam hogy az Iphone 5c ha pl ki esik zsebemből ripityára törik mert az egész müanyag én ehez nem tudok hozzá szólni mert még soha nem használtam 5c-t ! És hogy miben jobb az 5s !

Előre is köszönöm a válaszokat!!


2014. máj. 27. 19:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha elég magasról leesik a telefonod, akkor a kijelző szokott ripityára törni, nem a ház. Egyébként 5c háza polikarbonát, amely elég jól szokta az ütést bírni (Lumiák háza is ilyen, gyakorlati tapasztalatom, hogy "ennek tuti vége" zuhanást is kibírt).

5s gyorsabb, fejlettebb processzorral rendelkezik, modernebb a GPU-ja, amely támogatja az OpenGL|ES3.0-t, illetve az általános célú számításokra is jobban alkalmas, mint az 5-ben/5c-ben lévő, jobb a kamerája, tudsz vele lassított videókat készíteni, van benne ujjlenyomatolvasó (ki tudod vele váltani a telefon lekódolását, és kiválóan működik), illetve elegáns alumínium háza van - utóbbi persze szubjektív, hogy pozitívumnak tartod-e.

2014. máj. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszodat :)

De azért 5c is jó nem?

2014. máj. 27. 20:36
 3/4 anonim ***** válasza:
Persze, megfelelő. Csak mielőtt megveszed, gondold végig, hogy megfelel-e neked az iOS, mert néhány dologban korlátozott az Androidhoz és a Windows Phone 8-hoz képest. Ilyen például, hogy nem tudsz Bluetooth-on fájlt küldeni - nekem ugyan nem hiányzott az utóbbi 4 évben, de GYK-n jó párszor felmerült az újdonsült tulajdonosok között az igény. Illetve jól gondold meg, hogy melyik modellt választod, mert memóriát nem lehet bővíteni iPhone-on, és a kapacitásból lejön bő 1 GB, amelyet az iOS foglal el.
2014. máj. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Persze, hogy jó telefon. Ha iOS-t szeretnél, természetesen akkor.


Az iStyle üzletekben most akciós is: a 16GB-osat 149 900 Ft-ért adják:

[link]

2014. máj. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!