Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Okostelefon megismeréséhez,...

Okostelefon megismeréséhez, begyakorlásához jó a Samsung Galaxy Mini? Egy használtat kaptam, hogy ismerkedjek vele.

Figyelt kérdés

Eddig csak hagyományos mobilom volt. Egyszerű a kezelése?

Vagy mit lehetne ajánlani egy kezdőnek?

44 éves nő


2014. máj. 27. 21:50
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Szia .Teljesen jó első telefonnak ! Az android teljesen megfelelő annak ,aki átlag felhasználóként használja a telefont . Arra bőven megteszi ,hogy néha felmenj közösségi oldalakra ,vagy ezt-azt megnézz az interneten .Nem mindenki vallja azt ,hogy csakis az iPhone és az ios rendszer vagy a Windows Phone ér valamit !!! Nem mindenkinek van arra igénye ,hogy ilyen -olyan szuper játékok fussanak a telefonján ! Teljesen megfelelő a Samsung Galaxy Mini ,hidd el . A Samsung amúgy is jó ,nekem évek óta Samsung készülékeim vannak és nem volt problémám velük soha !
2014. máj. 28. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Nem értek egyet azokkal, akik azt mondják arra jó, hogy az alapokat megtanítsa.


Pontosabban arra még lehet jó, hogy megtanítsa az alapokat, hisz még új az egész dolog, és addig jó, de egy hét után, amikorra már megtanultad az alapokat, már kevés lesz. Rájössz, hogy mekkora egy hulladék az egész telefon, várni kell mindenre, lassú, akadozik, a kijelzője mintha csak 10 pixelből állna összesen, nem annyira reszponzív, semmire sem jó kamera, minden rossz a Galaxy Mini-ben (és a Pocket Neo-ban is).


Első telefonnak is egy komolyabb telefon ajánlott, még ha csak Facebookra meg ilyen alap dolgokra használod akkor is. Én sem felsőkategóriára gondolok, hisz az túlzás, de legalább egy olyan telefon, ami a minimumot hozza. Minimum alatt arra gondolok, hogy egy használható kijelzőméret (sok sikert 3"-en gépelni), amin legalább nagyjából akadásmentesen elfut minden program, nem kell másodperceket várni miután hozzáérsz a kijelzőhöz, hogy valami történjen, stb.


Galaxy Mini max egy hétre jó telefon (de szerintem arra sem, akinek az első élménye ilyen egy okostelefonnal, az lehet azt hiszi az összes ilyen rossz, és egy életre megutálja az összes okostelefont), utána meg érdemes is lecserélni.

2014. máj. 28. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Olyan amilyen ,most ez van ...ezt kapta . Nyilván ha megteheti anyagilag és le akarja ,akkor lecseréli .
2014. máj. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!