Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan töröljem a telomból a...

Hogyan töröljem a telomból a képeket? Samsung Glaxy Ace telóm van és a telomba a képeket nem tudom kitörölni. Az a baj hogy tesom telojaba a kepei megjelentek az enyémbe is és nem tudom letörölni sehogysem.

Figyelt kérdés
2014. máj. 27. 22:11
 1/3 anonim válasza:
menjel be a galeriaba es a mivalasztott kepen sokaig tartsad az ujjad ameddig pipa nem lesz a sarkaban es akkor alul lesz egy kiiras h torol... ennyi :)
2014. máj. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Én nem erre gondoltam de azért köszi a választ:)

Nekem olyan képek vannak a telomba amit átse küldtem más telefonrol.

Otthon wifizek és tesom is és valahoy az ö képei rákerültek az én telomra. És egyszerüen nem engedi hogy kitöröljem :/

2014. máj. 28. 08:02
 3/3 anonim válasza:
nem engedi mert tesódnak a telefonján be van kapcsolva az automatikus szinkronizálás wifin keresztül.. elég ha egyszer csatlakoztattátok a két telót onnét már szinkronizálják egymást ez esetben a tieden nincs bekapcsolva a megosztás de tesódén meg be van
2014. dec. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!