Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Blackberry Z10 telefon hátrány...

Blackberry Z10 telefon hátránya és előnye?

Figyelt kérdés
Android után, nagyon nehéz lesz megszokni? Facebook messengert,vibert,snapchatet lehet rá letölteni? Megéri megvenni?
2014. máj. 28. 16:25
 1/10 anonim ***** válasza:
nem
2014. máj. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
adj hozza 10 000ret es lg g2 mini ... vagy 60 000ert lg optimus f6 ... vagy sony xperia sp ( kevesbe javasolt )
2014. máj. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én egyáltalán nem javaslom az Sp-t.
2014. máj. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
mivel jobbak az lg telefonok?
2014. máj. 28. 19:55
 5/10 anonim ***** válasza:

semmivel

biztos olyanja van azért tolja, legyen másnak is szar

2014. máj. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Gondolkodj már egy kicsit ha képes vagy rá. Ha valakinek rossz telefonja van az miért ne cserélné le?
2014. máj. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mint BB z10 tulajdonosként megosztanám veled a tapasztalataimat :) nos az első "okos" "telefonom" egy Galaxy S advance volt, hát mit ne mondjak nem voltam megelégedve vele, egy nap többször is befagyott amit csak az aksi ki vételével lehetett orvosolni. És kb 1 év után lett elegem belőle, és vettem helyette egy BlackBerry z10et,nem bántam meg, nagyon megéri a pénzét, a legjobb ár érték arányú telefon a piacon, gördülékeny, zökkenés mentes rendszer, szinte lehetetlen befagyasztani, a kijelzője tűéles, és egyáltalán nem nehéz megszokni android után, legalább is nekem nem volt az :) és igen a hasznosabb alkalmazásokat átportoltják BBre is. Szóval megéri megvenni! Remélem tudtam segíteni :).
2014. jún. 3. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszod. :) azóta megvettem a telefont, bár egy-két rossz tapasztalat volt. például snapchattől a kamerám zöld lett, mintha szét törött volna, de mióta letöröltem, ez a probléma nem jelentkezett. Valamint pont ma nem érzékelte a sim kártyám, újra kellett indítani :/ de ezektől függetlenül imádom, ráadásul annyira gyönyörű telefon :)
2014. jún. 7. 22:22
 9/10 anonim ***** válasza:
örülök hogy sikerült meggyőzzelek :) hát nézd ezek nagyon elenyésző negatívumok, ahhoz képest hogy mennyi pozitívuma van :) tökéletesre sikerült mint hardverileg, mint szoftverileg, ha 30 ezer forinttal drágábban adnák, még akkor is best buy lenne :)
2014. jún. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az túlzás, de tény hogy egész jó telefon.
2014. jún. 8. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!