Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek az LG G3-ról?

Mi a véleményetek az LG G3-ról?

Figyelt kérdés
z2,s5, htc one m8.... van szemben szerintetek mennyire dominál vagy nem dominál?

2014. máj. 28. 17:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyibe fog kerülni, állítólag olcsóbb lesz a konkurenciától, akkor szerintem simán lealázná őket.
2014. máj. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 dirtboy ***** válasza:

nekem jelenleg opti G van de az én véleményem a G3 ról hogy nem nagy durranás sajnos.

a kijelező méretéhez képest a telefon jó méretű,talán még be vállalnám én is de hogy az az értelmetlenül magas felbontás minek kellet azt nem tudom.

paraszt vakításon kívül másra nem jó hiszen még 380ppi pixel sűrűség is olyan hogy nem látsz semmi pixelet a g3 meg valahol 530 ppi körül van.

ennek a hátránya az hogy a 3000mAh aksit le fogja szívni mint az állat és az egyébként igen erős adreno 330at is alaposan legyengíti az a rengeteg pixel.


minden esetre kíváncsi leszek a vásárlói véleményekre róla,hátha kellemes meglepetést tud majd okozni még így is.

2014. máj. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nagyon zsír lett,bár a G2-höz képest alig lett valami előrelépés.Én azonban a hardver miatt aggódom.Szerintem kevés lesz az a Snapi 801 meg Adreno 330 ekkora kijelzőhöz ilyen felbontással.
2014. máj. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mi legyen a véleményünk egy olyan telefonról ami még meg se jelent?
2014. máj. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Saavedro ***** válasza:
Szerintem nagyon jó, hogy cserélhető az akksi. Ami a rossz, az a kijelzfelbontás.
2014. máj. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom hogy pont az benne a legjobb. Persze 350 ppi felett már teljesen mindegy.
2014. máj. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Saavedro ***** válasza:
Ha úgy nézed, az 538 ppi az egy jó érték. De mennyi hasznod származik ebből? És mennyi károd?
2014. máj. 29. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Egy hónapja használom és soha nem utáltam még így telefont. Olyan lassú mint a korábbi Iphone 3gs- em ami lassan már 5 éves! Ne vegyetek ilyet!!!!
2015. jan. 30. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!