Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Most mit tudok csinálni?!

Most mit tudok csinálni?!

Figyelt kérdés
A telomat ma adtam be szervizbe kaptam egy csere telefont viszont ez nagyon lassú a Google playt se tölti be. A vibert valahogy sikerült rá raknom de az se indul el folyton lefagy. Azt mondták 2 hétig lesz.max szervizben de én nem bírom ki ezzel. Főleg úgy hogy.nincs gépem én mindentmeg tudtam csinálni telon.

2014. máj. 28. 21:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi is a kérdés?
2014. máj. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az hogy van egy nagyon jó okos telefonom, fizetek mobil netet rendszeresen telefonálók stb erre most adtak egy használhatatlan telot ideiglenesen én meg várhatok de ez nem normális. Most is arról irok. De olyat is hallottam h elv nem kötelességük adni csete telot és oruljek ennek hát jó... De most mit tegyek?? Ha vissza mennéknem adnak egy normálisabb telot?
2014. máj. 28. 21:39
 3/5 anonim ***** válasza:

"De most mit tegyek??"


Várj csak nyugodtan...

2014. máj. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Viccesek vagytok:)
2014. máj. 28. 21:45
 5/5 kata kata ***** válasza:
56%
Menjél vissza.Próbálj egy másik "szakival"egyezkedni.Biztos van jobb teló a pult alatt.:)
2014. máj. 29. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!