Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 5S 16 vagy 32 GB?

IPhone 5S 16 vagy 32 GB?

Figyelt kérdés

Üdv!


Szeretnék nemsokára venni egy iPhone 5S-et.

Olyan gondom akadt, hogy nem tudom hogy 16 vagy 32 GB készülék legyen.. Igazából sok minden nem lenne rajta, csak a hétköznai dolgok. (Facebook Messenger, Instagram, Viber, 1-2 alap játék.. pl. Temple Run meg ehhez hasonló de játékból max 3-4 lenne rajta és nem az a nagyon böszme sokat foglaló játék. Meg egy 100-150 zene, meg persze képeknek, és netán netán videóknk is legyen hely ... Szerintetek?



2014. máj. 28. 23:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a 16gb bőven elég ..de te tudod amire van keret :) Nekem 5s 16 gb van és még van 9gb hely. Ami eddig rajta van ..Viber,skype,iphoto,imove,candy c,frozen (bnőm játszik velük:D), hill climb racing, 50 zene, 80 kép ..asszem kb ennyi :D
2014. máj. 29. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem 16Gb van, de kevés ek érzem. Rászoktatott arra hogy a zenéket a youtubefól hallgassam. Viszont okosan használva, elég lehet, főleg ha nem 1-2Gb-os játékkal pakolod tele.

2014. máj. 29. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
32gb, főleg, hogy a rendszert is ezen kell táronod. Nekem z1-em van 16gb-s és bővítenem kellett 16gb vel, hogy kényelmesen tudjam használni, mert nem szeretném a romot megpakolni 70%nál nagyobb teherrel.
2014. máj. 29. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

nekem 8gigás iphone van és elfér rajta minden ami kell, zene, képek, videók vannak rajta, plusz vagy 4 féle gps, 4-5 játék és van még rajta 1 giga hely


szerintem telefonon mindig csak az aktuális dolgok vannak, ez nem egy NAS

2014. máj. 29. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
32 inkább. nekem is kevés a 16. alapvetően nem a 16 gigával van gond, hanem a váratlan felhasználással. nekem durván 9 giga szabad helyem van, ez még a jobb, na de most ha előbbi válaszoló 1 giga szabad helyét vesszük, például valaki megkérne, hogy ott vagy egy fellépésen, légyszives videózd már le nekik (~2-3 perces videó lenne mondjuk), na akkor gáz lenne, mert arra az 1 gigára fullhd-ben durván olyan 1-másfél perc fér rá(ahogy egyszer néztem kb. 700 megát foglal egy 1 perces videó).
2014. máj. 29. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
54%
jah, bocs nem. azért annyit nem foglal...:D egy pár perces videó simán elfér, de szóval a lényeg, hogy egy hosszabb már nem, és ha épp arra lenne szükség, akkor gáz van.
2014. máj. 29. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem is 16gb van,van rajta 25 játék(fifa,rr3,subway surfers,angry birds összes része,plusz még az egész iwork csomag),50zene,és még maradt 6GB
2014. jún. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha hosszútávra tervezel, akkor 32gb. Az alkalmazások folyamatosan gyűjtik a helyet, szóval úgy kell gondolkodni
2014. jún. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
7-es vagyok.nekem felesleges 32gb-os,mert van egy 64GB-os iPad Airem,az iphoneon csak kisebb játékokat teszek(angry birds),amiket már megvettem,es zenét,képeket.ipadra meg pl.modern combatot.és ha iphoneon megtelt a hely,átküldöm az ipadra fotostreambe és iphoneról törlöm,ilyen egyszerű.
2014. jún. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!