Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek?

Milyen telefont vegyek?

Figyelt kérdés

Tulajdonképpen többnyire itthon vagyok, így nem fontos, hogy mindenre képes legyen, mert biztos nem fogok a telefonon szarolni, mikor itt van a gép.


Néha viszont gps-re szükségem lehet, bár talán az is elég, ha a neten meg tudom nézni, hogy hol is van, ahova megyek, ha útközben nem találom. Ez leginkább gyalog/tömegközlekedéssel fordul elő, ha sokat autózok majd, akkor arra külön gps-t veszek, szóval ez se fontos, hogy olyan hú mekkora extra bivaly dolgokat tudjon, mert nem lesz itt se kihasználva.


Fényképezni nem árt, ha szépen tud, "vaku" jó lenne, de őszintén van rendes fényképezőm, a telefon inkább különleges helyzetekre maradna.


Játékokat meg ilyen szir szarokat nem kell, hogy "vigyen", mert nem játszok telefonon, menetközben sem, van rá ps vita.


Zenehallgatásnál jó lenne, ha szépen szólna, de tulajdonképpen van jó mp3 lejátszóm...


Fontos lenne, hogy jól nézzen ki, ez mondjuk szubjektív. Én a szögleteseket kedvelem a legjobban. Ne legyen túl nagy, a kezem nem olyan hatalmas.


100 ezernél többet nem szeretnék rákölteni, legjobban talán sony-t szeretnék...


De úgy igazából semmi olyan extrát nem akarok vele csinálni, mert trükközni, mahinálni rajta, mert sok telefonnál olvasom, hogy lekorlátoz a rendszer. Hát nem hiszem, hogy engem a telefonálásban, meg az smsezésben bármelyik nagyon korlátona ugye.


Ja és fontos lenne, hogy minél többet bírjon. Egy régi fajta telefonom van, de már elég gáz szegény, ezért akarok újat venni és azt hiszem érintő képernyőset szeretnék, de teljesen összezavar a választék, nem tudom mennyit éri meg kiadni rá, mivel szinte ki se használnék valami komolyabbat, de azért nem akarom a leggagyibbat se, mert azért csak legyen szép kijelzője legalább.


2014. máj. 29. 02:22
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Ja és a külsejénél még azt elfelejtettem, hogy az jobban tetszik, mikor minél nagyobb rész a telefonból a kijelző. Nem tudom, hogy mondjam. Mikor felül és alul minél kevesebb a "semmi", a burkolat.

És a 100 ezer forintot úgy értem, hogy vadi új, normális boltból, nem ilyen mindenféle gsm boltok, ahol mindenféle készülékeket szednek össze innen-onnan, aztán vagy új vagy nem, vagy van hozzá minden vagy nincs, vagy garanciás vagy nem stb.

2014. máj. 29. 02:26
 2/11 anonim válasza:
nekem az a furcsa, hogy hy nem akarsz rá semmi extrát, akkor miért gondolkozol 100ezer Ft. körül?
2014. máj. 29. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Sony Xperia Ion... Az szerintem jó választás lenne.
2014. máj. 29. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nexus 5
2014. máj. 29. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
neked egy myPhone 1045 kell
2014. máj. 29. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Tehát nagyjából semmire sem használnád, így nem igazán tudom melyiket ajánljam.


100k-ért mondjuk Nexus 5 a legjobb minden téren, szóval vegyél olyat, aztán azzal évekig elleszel.


Viszont írod, hogy bírja sokáig, ez alatt úgy érted, hogy az aksija bírja sokáig, vagy hogy évekig ne számítson elavultnak?

Előbbi esetben csalódni fogsz az összes okostelefonban, hisz 4-5 óra aktív használatot bírnak (ez azt jelenti, hogy 4-5 órát mehet a kijelző folyamatosan, nem azt, hogy leveszed a töltőről és 4-5 óra múlva lemerül), és kb 2 naponta az összeset tölteni kell, ha nem használod akkor is (ha használod, akkor meg naponta).

2014. máj. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Azért, mert új telefont szeretnék, nem egy szappan alakú rondát, és ahogy néztem az ilyen okostelefonok különben is sok tízezernél indulnak. Gondolom azért attól, hogy nem kell sokat tudni neki az ilyen apró kritériumaim, hogy sokáig bírja az aksija (már amennyire sokáig bírják ezek) legyen rajta vaku, azért a kijelzője legyen minél szebb, vagy az ilyen "ha még is kell" helyzetekben zenét hallgatni, fényképezni szeretnék azért ne a legszarabb legyen már, igaz, nem is kell csúcsszupernek lenni, mert arra van külön eszköz. Ahogy néztem még az egyszerűbbek is több tízezerbe kerülnek, és nem tudom, hogy azok mennyire jók.
2014. máj. 29. 14:23
 8/11 A kérdező kommentje:
5-ös téged bánt, hogy nem akarok egésznap játszani a telefonon, ennek ellenére rászánok 100 ezeret is, vagy csak viccesnek gondolod magad?
2014. máj. 29. 14:25
 9/11 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz vele. Neked egy Samsung Galaxy S4 Mini kell.
2014. máj. 29. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
A két nap még elmegy, azzal nem lenne bajom.
2014. máj. 29. 14:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!