Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tudom, hogy az ezredik kérdés,...

Tudom, hogy az ezredik kérdés, de érdemes megvennem az Apple Iphone 4s-t, mert állítólag nem sokat bír az akksija?

Figyelt kérdés

2014. máj. 29. 12:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nem bir sokat az akksija es neked ez egy fontos tenyezo akkor nem erdemes, amennyiben ez szamodra nem olyan lenyeges akkor pedig erdemes lehet megvenned.
2014. máj. 29. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
40%

Nekem a 3. Iphoneom van, viszont mióta odaadtam én is a barátnőmnek a 4s-t nála se bír sokat. Az ok egyszerű, hagyja 20% alá merülni a telefont. Amit nem szabad. Ha lemerül teljesen azzal sokat ártasz neki.

De amúgy a Westendben 5 ezerért kicserélik az aksit, és akkor azzal jó lesz 2-3 évig, ha vigyázol rá.

2014. máj. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
88%
Akkumulátor üzemideje attól függ, hogy mennyire nyomorászod. Ha egész nap játszol/böngészel, mindegyik okostelefon hamar merül - néhány telefonban ugyanakkor tekintélyes méretű akku van, pl Note-ok jobban bírják. Nekem iPhone 4 (nem S!) lazán bírta 2 napig is, mondjuk játék egyáltalán nem volt rajta - de 3G, Wifi mindig be voltak kapcsolva.
2014. máj. 29. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi a válaszokat! Meggyőztetek! Szülinapomra ezt fogom kérni, mert nekem nem az alkalmazás miatt kell, hanem mert annyira tetszik a külseje fehérben! Az akksit pedig akkor kicserélem, mert az is fontos nekem! Köszi!
2014. máj. 29. 13:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!