Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik mobiltelefonnak van a...

Törtel kérdése:

Melyik mobiltelefonnak van a legjobb térerő felvétele, antennája. Mit ajánlotok melyiket vegyem ha a világ végén lakom?

Figyelt kérdés
Tanyán lakom és a telefonomnak nagyon gyenge az antennája.

2014. máj. 30. 09:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Valami régi Nokia.

Ismerősömék kimentek anno Ukrajnába, a beépített antennás telefonok mind meghaltak.A Nokia 1610-esnél vígan volt térerő.

2014. máj. 30. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

meglepő,de a 1610 egy egész jó telefon...

csak van egy bökkenő..2G-s.. az én 6300 nokiámat is le kellett cserélnem, mert 2G-s volt. A 3G-s(harmadik generáció) simogatós telók már már jobbak.


Vásárolj egy vadonatúj simogatós LG,Samsung, vagy Sony készüléket, ami már 4G-t(LTE képes) is tud.. lesz vétel.

Az sem baj, ha használtat veszel, az jóval olcsóbb...egy próbát megér.


az nem baj, hogy a világ végén laksz, sőt..

2014. máj. 31. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm! A Samsung mellett döntöttem, majd tudósítok, hogy mennyire válik be.

A világ végén nagyon jó lakni, főleg ha nem kell telefonálni sem...

2014. máj. 31. 19:58
 4/4 tarsolypetra válasza:

Szia!

Igaz hogy régebben írtál, de érdekelne hogy mi lett a tapasztalat a samsunggal. Ha bevált akkor milyen típus pontosan? Mi falun lakunk, elég közel a világ végéhez és nincs térerő. Az anya samsungja senni, én samsungom g3 semmi..... És már elég idegesítő ha fontos dolog miatt keresnek nem tudok telefonálni. Valaki esetleg valami hasznos tanács??

2015. jan. 27. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!