Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi lehet a motorola defy mini...

Mi lehet a motorola defy mini telefonommal (bovebben lent)?

Figyelt kérdés
Ugy-e vízálló kéne legyen, tegnap beleesett a kádba gyorsan ki is kaptam működött is utána de estére kikapcsolt, próbáltam bekapcsolni, de csak akkor kapcsolt be ha töltőre tettem, akkor is azt mutatta, hogy tölti de igazából semmit sem töltött, mind csak 0%-on volt, kis idő után felment 10%-ra be is kapcsolt de amikor a pin kódot írtam be es elfogadta kikapcsolt. Ezután újból bekapcsoltam és a töltés ismét 0%-ról kezdte. Ha kiveszem a simet ugyan ez a helyzet csak annyi h akkor nem kapcsol ki. Mi lehet a baja az akkujával történt valami?
2014. máj. 30. 14:01
 1/1 anonim ***** válasza:
Máskor ha víz után bármilyen telefon megmakkan, akku le, csapd nedvszívóba (rizs megteszi, árban legjobb, a telefonnál valamivel nagyobb tálca vagy tálka, és alatta is, fölötte is legalább 3-4 rétegnyi legyen, inkább jóval több) és tedd az egészet 25-30 fokba, lehetőleg száraz környezetbe legalább két napra!
2014. máj. 31. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!