Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia T -t érdemes...

Sony Xperia T -t érdemes rootolni? Ha igen hogyan? Nem lehet tőle baja a telónak?

Figyelt kérdés
Játékok miatt szeretném elsősorban, meg a nagyobb teljesítmény érdekében.

2014. máj. 30. 22:54
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy baja lesz mivel nekem is Sony-m van/volt és azt is rootolgattam és nem lett baja.


[link]


A középsőt letöltöd (free download) ez általában felismeri a telefont, csak előtte a telefonon kapcsold be az USB hibakeresést. A többi adni fogja magát.

2014. máj. 31. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi! és tulajdonképp miben fog változni a telefonom? lesz valami hátránya a garancia vesztésen kívül?
2014. máj. 31. 22:33
 3/7 anonim ***** válasza:
Csak annyi, hogy amihez root jogosultságok kellettek, most megadhatod nekik. Semmi több, nem lesz se lassabb, se gyorsabb.
2014. jún. 1. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hallottam olyat is, hogy meg lehet növelni a telefon teljesítményét.Ez nem tudom mennyire lehetséges,pl a procit fel lehet vele húzni és jobban viszi a játékokat meg stb.
2014. jún. 1. 14:59
 5/7 anonim ***** válasza:
Azt nem root-al, ahhoz custom kernel kell, és abból is csak pár támogatja, de ha nem szeretnéd, hogy hamar off legyen a telefon akkor szerintem hanyagold.
2014. jún. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
*Custom rom. Elnézést az elnézésért :D
2014. jún. 1. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nem gond :D köszi szépen a segítséget,ment a zöld kéz :)
2014. jún. 2. 01:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!