Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért olyan "különleges" az...

Miért olyan "különleges" az Iphone?

Figyelt kérdés
Valaki megkérdezi milyen telód van, mondod iphone, másnap már házasodtok is össze.
2014. máj. 31. 12:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Elárulom neked a nagy titkot, nem különleges! Az is csak egy telefon, és kész. Persze sokan élnek abban az érzéki csalódásban, hogy ha iPhone-al mászkálnak attól ők különbek, de az ilyeneket le kell sajnálni. "Valaki megkérdezi milyen telód

van, mondod iphone, másnap

már házasodtok is össze." Mutass már be nekem ilyen embereket! ;) ezt egy kissé eltúloztad.

2014. máj. 31. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mert sokan túlértékelik! Az Apple nagyon drága márka, ezért van annyira túlárazva az iPhone! Nagyon drága, és akik nem értenek a telefonokhoz, azok azt hiszik, hogy tud is annyit, mint egy hasonló árú Androidos, pedig közel sem, hardveresen csak középkategóriás. Akik meg értenek is a telefonokhoz, vannak köztük akik csak a márka miatt megveszik, hogy menőzzenek vele.
2014. máj. 31. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Iphone-om van és nem vagyok házas :D

Viccet félre téve semmi különleges nincs benne. Az ára miatt fújták fel annyira Mo-on szerintem. Én külföldön élek és itt egyáltalán nem nagy dolog. Én is csak azért vettem, mert még "buta" telóm volt és jött egy nagy kedvezmény amit kihasználtam. Azt azért hozzáteszem, hogy az én telóm nem szokott se lefagyni, se egyéb kellemetlenség nem történg vele a majdnem 2 év alatt, mig a párom alig 1 éves Sony-ja már volt szerelőn kétszer is. Szóval nem tudok rosszat mondani rá, de nem érzem, hogy valami extra lenne.

2014. máj. 31. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!