Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Most, hogy megjelent az LG...

Kismutyesz_ kérdése:

Most, hogy megjelent az LG G3, még megéri megvenni a G2-t?

Figyelt kérdés
A G2-höz 330 euróért jutnék hozzá (félévig spóroltam rá), a G3-hoz 550-ért. Spóroljak tovább a hármasra vagy, vagy jó vétel lenne a kettes is? Most kicsit elbizonytalanodtam. Kamera és hardver az elsődleges szempont.

2014. máj. 31. 13:16
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nem éri meg G2ről váltani.

Nem tud annál többet, mint amennyivel többe kerül.

2014. máj. 31. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 dirtboy ***** válasza:

szerintem nem éri meg többet fizetni érte,kb egy szinten lesz a két telefon mivel a G3 quad hd felbontású ami igen csak leterheli majd.

ha meg elterjed a G3 a boltokban akkor meg a G2 ára tovább esik és még olcsóbban hozzá juthatsz.

2014. máj. 31. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az áresést én is észrevettem, kb. hetente esik lejjebb az ára a G2-nek. Nem értem, hogy miért csinálnak olyan telefont aminek erős a qHD felbontás. 32GB-os verzió ára viszont nem nagyon akar esni, de egye fene, van arra is pénzem.
2014. máj. 31. 18:42
 4/6 dirtboy ***** válasza:

/Nem értem, hogy miért csinálnak olyan telefont aminek erős a qHD felbontás./


én ezt másként gondolom.

én inkább úgy hogy mi a fenének qhd felbontás 5,5collra.

még egy 10collos tabletnál okés de 5,5collos telefon képernyőn olyan felesleges hogy csak na.

nekem most optimus G van,még nem akarok cserélni mert teljesen jó de azért nézegetem a piac felső szegmensét de komolyan mondom elszomorító.

a G3 nálam pont a qhd miatt esett ki,sima full hd val isten király lenne a snap 801 és a 3000mAh aku.

egyenlőre a z2 az ami tetszetős.

2014. máj. 31. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Szóval akkor a G2 jobb vétel. :)
2014. máj. 31. 21:31
 6/6 anonim válasza:
Lg G3: Egy hónapja használom és soha nem utáltam még így telefont. Olyan lassú mint az korábbi Iphone 3gs- em ami lassan már 5 éves! Ne vegyetek ilyet!!!!
2015. jan. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!