Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Viber regisztráció így? Pls!...

Viber regisztráció így? Pls! FONTOS!

Figyelt kérdés

Szeretnek regisztralni Viberre,mar le is toltottem:) A baj csak az hogy engem nem lehet hivni es uzenetet sem lehet kuldeni mert valami van a kartyammal:(( Es igy hiaba irom be a teloszamomat,mert a Viber a kodot uzenetben kuldi el,es mivel nekem nem lehet uzenetet kuldeni igy nem tudok regisztralni:(( Pedig fontos!!!! Nem lehetne valahogy megoldani???

(feltolteni penzt nem tudok ra:( Be is vittem mar oda ahol vettuk (Telenor) de azt mondtak hogy nem lehet:0:(( ) Valaki segitsen,pls!!!!!



2014. máj. 31. 15:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Így akkor tényleg nem lehet. Kell hozzá az üzenetben lévő kód.
2014. máj. 31. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Koszonom:/ Akkor inkabb uj telefont kellene venni:///
2014. máj. 31. 15:52
 3/15 anonim ***** válasza:
Talán új kártyát inkább.
2014. máj. 31. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Én tanítsalak meg olvasni?-.-
2014. jún. 7. 21:24
 5/15 anonim ***** válasza:
Igen, légy szíves.
2014. jún. 8. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Oké,rádfér:'D Na menj aludni már lövik a pizsit:'D
2014. jún. 9. 22:17
 7/15 anonim ***** válasza:

Nem tudom, miért tértem vissza erre a kérdésre, de ha már így alakult... Köszi, hogy aggódsz, de nem tudok aludni, holnap férjhez megyek, és izgulok.

Visszatérve a problémádra: a kártyacsere egyértelműen megoldaná a szituációt, te írtad, hogy "valami van a kártyáddal". Tehát feltételezem, felesleges volna új telefont venned, ha a kártya a hibás.

2014. jún. 9. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Az elettortenetedet k..aszottul nemerdekel

Amugy mar vettem uj telefont(mar kellett is mert lassu volt,b...akodott,stb) ugyhogy mar mind1

Amugy hidd el hogy en se tudom hogy mi a k..va f..sznak jottel megint ide de jobb lenne ha tobbet nem fordulna elo,na csaa:@@

2014. jún. 10. 15:21
 9/15 anonim ***** válasza:
Haha, én viszont jól szórakozom rajtad. Ez ilyen vas megyei sajátosság, hogy a lányoknak ilyen viselkedésbeli problémáik vannak? Vagy mi bajod van? Az első válaszomat még megköszönted, azóta csak a mocsok ömlik a szádon. Azt hiszed, Harry Styles-nak a primitív lányok jönnek be? ;)
2014. jún. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Nyugodj le a p....ba:D Látom ideges vagy:):D--->Szóval inkább menj aludni vagy dühöngd ki magadat máshol;):D

Amúgy k.......ul azt csinálok amit akarok és úgy ahogyan akarom;)

Másrészt:Mi a problémád?:):D Az hogy máshogy oldottam meg a problémát,mint ahogyan te írtad??:DDDD

Az én életem pls:D Azt csinálok amit akarok:D;)

Amúgy te aki nem ismersz engem,te k........ul ne itélkezz felettem;)

Ha kedves lennél akkor én is:)) Ez így megy,tanuld meg:)

Vagy tudodmit?:D

Gyere ide és mondd szemtől szembe;)

Szánalom vagy;) Neten mersz ugatni de ha élőbe kellene mondani akkor meg se szólalnál te kutya;):DD

És még te nevetsz rajtam???XDDD

Egy vicc vagy:DD Hányszor jöttél már ide feleslegesen??:DD

Ha nem tudsz normális tanácsot adni és kedves lenni,akkor húzz el a p....ába:DDD

Amúgymeg ki a f...t érdekel Harry??XDDD Ez hogyan jött ide????XDDDDXDDDDDD

MOST NAGYON NEVETEK XDDDDXDDDDDDDDDD

2014. jún. 19. 11:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!