Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Viber regisztráció így? Pls!...

Viber regisztráció így? Pls! FONTOS!

Figyelt kérdés

Szeretnek regisztralni Viberre,mar le is toltottem:) A baj csak az hogy engem nem lehet hivni es uzenetet sem lehet kuldeni mert valami van a kartyammal:(( Es igy hiaba irom be a teloszamomat,mert a Viber a kodot uzenetben kuldi el,es mivel nekem nem lehet uzenetet kuldeni igy nem tudok regisztralni:(( Pedig fontos!!!! Nem lehetne valahogy megoldani???

(feltolteni penzt nem tudok ra:( Be is vittem mar oda ahol vettuk (Telenor) de azt mondtak hogy nem lehet:0:(( ) Valaki segitsen,pls!!!!!



2014. máj. 31. 15:21
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Ó, hát szia.


Természetesen azt csinálsz, amit akarsz "a te életeddel" (nem adtam életvezetési tanácsokat). Ezt utoljára 11 éves gyerekektől hallottam toporzékolva. Emlékeztetsz rájuk.


Dehogy akarom megmondani, mit csinálj, viszont szerettem volna megtudni, hogy mitől ömlik ki a szádon ennyi mocsok.


Nem vagyok ideges, jaj, dehogy. Gyereken nem szoktam felidegesíteni magam, meg úgy általában sem, nem látom értelmét. Ide viszont kifejezetten szórakozni járok, amíg szóval tartasz, vissza is fogok jönni. :))

Ítélkezni feletted? Nagy szavak ezek egy kislánytól. Miért gondolod, hogy ítélkeztem? Véleményem van rólad, de nem ítélek.


"gyere ide és mondd szemtől szembe"? Azt nem szeretnéd mondani, hogy meghúzod a hajam? Vagy hogy az apukád erősebb? Vagy megmondasz a tanítónéninek?


Én ugatok? Csillagom, olvasd már vissza ezt a beszélgetést. Szerintem kettőnk közül te hisztizel nagyon, de még mindig nem értem, hogy miért. Erre viszont nem is tettél kísérletet, hogy indokold. Van valami gond? Viselkedészavaros vagy? Tanulási nehézségekkel küzdesz? Kiváló segítségek elérhetőek ma már, tudok javasolni tanácsadókat, ha kéred.


Feleslegesen még egyszer sem jöttem ide, mindig adsz mosolygásra okot, remélem, erre is válaszolsz.

2014. júl. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Most telt be a pohár!

Amikor megláttam azt a szót hogy "apukád"...(tovább nem is olvastam)

TE MILYEN JOGON VESZED SZÁDRA APUKÁMAT???? Hmm??

SOHA TÖBBET NE VEDD Ő A SZÁDRA!!!

Most sírok érted????És tudod hogy miért??-Mert Apa 5 éves koromban meghalt...És e pillantban is alig tudok írni a sírástól!

HOGY MERED ŐT A SZÁDRA VENNI???

MIÉRT BESZÉLSZ OLYAN DOLGOKRÓL AMIKET NEM TUDSZ ÉS SEMMI KÖZÖD HOZZÁ?? Te el sem tudod képzelni hogy nekem mennyire fáj az amikor meglátom azt a szót hogy ,,Apa"!!!

SOHA többet ne vedd a szádra!

Te fel sem tudod fogni ezt a fájdalmat!El sem tudod képzelni hogy milyen Apa nélkül fölnőni de mégis erősnek maradni,és semmi fájdalmat nem mutatni!Majdnem mindennap sírok emiatt!Ez az az érzés amit nem kívánok még a legrosszabb ellenségemnek sem!

Azt ajánlom hogy nézzél magadba,és gondolkozz el azon hogy a szavaknak amiket írsz,hatalmas súlya van!Büszke lehetsz magadra!Egy ismeretlen emberből kiváltottad a sírást (és még 1 vágást a karján,de ez mellékes és nem akarok belemenni)

Gratulálok!És még annyi hogy te becsüld meg a szüleidet:') Neked megadatott,nekem nem:') Örülj neki,és annak is hogy miattad sírok:')

Gratulációm:)

2014. júl. 3. 20:33
 13/15 anonim ***** válasza:
Tudtam, hogy ezt fogod válaszolni.
2014. júl. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Tehát szándékosan akartál fájdalmat okozni egy embernek?-Sikerült:')

Gratulálok:)

Emberség:Semmi:|

Na de mind1 van ilyen:)

Ez a mai 21.század tele van ilyen emberekkel:)

Meg sem lepődök:)

De ha ilyen nagy a szád,akkor írj rám,és ne a GYAKORIKÉRDÉSEKEN(!) mondd el amit akarsz:):D

2014. júl. 7. 23:09
 15/15 anonim ***** válasza:
Ezt a felesleges vitát. Nem ertem....
2014. aug. 16. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!