Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A telefonom nem kapcsolódik...

A telefonom nem kapcsolódik az USB-kábellel a géphez (Acer CLOUDMobile S500), miért?

Figyelt kérdés
Szóval a problémám, hogy a telóm nem tud kapcsolódni az USB-kábellel a géphez.Próbáltam leszedni új drivert de azzal sem megy, szerintem a telóval van valami, mert a kábel más telókkal megy és az acercloud setup megjelenik, csak az USB-meghajtó nem, amin rajta vannak a cuccok.Kérlek segítsetek, előre is köszi :D
2014. máj. 31. 15:26
 1/3 A kérdező kommentje:
Kipróbáltam egy Samsung S3970-et is és azzal sem megy.Akkor lehetséges, hogy mégis a kábellel van gond?
2014. máj. 31. 15:53
 2/3 A kérdező kommentje:
Kipróbáltam másik kábellel is, de azzal sem megy.
2014. máj. 31. 15:55
 3/3 A kérdező kommentje:
Device Manager alatt egy felkiáltójel jelenik meg a portable devices-S500 mellett.Ha letörlöm és frissítem, nem telepíti a drivert, a reportban azt írja, hogy android háromszor egymás alatt és mindegyik mellett egy egy piros x.
2014. máj. 31. 18:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!