Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem működik az illesztőp...

Miért nem működik az illesztőprogram?

Figyelt kérdés
sziasztok! windows7-em van és eddig teljeen jól működött a samsung gts5260-as telefonommal összekötve usb kábellel..nem használtam a samsung kies-t..de teljesen jól működött ..tutdam átmásolni dolgokat meg ilyesmi..aztán egy alkalommal összedugtam a kábellel és nem találtam a sajátgépben a telefont..az eszközök között azt írta ki hogy nincs megfelelő illesztőprogram..ekkor frissítettem az illesztőprogramok listáját meg netről is töltöttem le egy csomót..többféle oldalról.de egyik sem működött..azt írta ki hogy valami ismeretlen hiba..elöször is miért van az hogy egyik nap működik, másik nap meg már nem? de a lényegesebb kérdésem az hogy mi lenne erre a megoldás? igen, kicsit szőke vagyok az infos dolgokhoz..de lécci help!

2014. máj. 31. 19:56
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!