Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » YouTube hibaüzenet (android)...

YouTube hibaüzenet (android) a videó nem elérhető ezen a platformon, mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

Már nagyon sok videónál kiírta, sőt van hogy egy szám minden fent lévő verziójára ezt dobja ki. De volt olyan is amikor egyik nap nem emgedte megnyitni de másnap meg igen... (ilyen eddig csak egy számnál volt)


Mi lehet a gond? Hogyan oldjam meg? Más YouTube verziót már próbáltam fe ugyan az.


CM11 em van ez lehet a gond? De eddig nem volt vele semmi baj...



2014. jún. 1. 00:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Az a gond, hogy telefonról nem fogod tudni megnézni, és ezen te nem is tudsz változtatni.
2014. jún. 1. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Azoknál a Yt videóknál a mobil megtekintés van letiltva,

megoldás lehet a Tubemate, ezen meg tudod nézni, sőt le is töltheted vele.


[link]

2014. jún. 1. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
értem, köszönöm de eddíg ugyan ezeket a videókat néztem és nem volt gond..... ráadásul eddíg ha valami le volt tiltva mobilról azt nem rakta be az appba.
2014. jún. 1. 09:49
 4/4 anonim válasza:
Tegnap óta nekem is ugyan ezt csinálja és nálam ks ki hoz olyan videókat amit egyébként nem
2014. jún. 1. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!