Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 5S-t rendelt már...

Iphone 5S-t rendelt már valaki netről?

Figyelt kérdés
Szeretnék én is rendelni egyet, de utána olvastam, hogy sokszor lopott, vagy hibás esetleg használt mobilt küldenek. Melyik oldalról érdemes rendelni? Ilyenkor hogy van a garancia? Ha személyesen veszem át, akkor ott előttük megtudom nézni a telefont, és ha probléma van, akkor mondhatom, hogy akkor nem kell? Várom a tapasztalatokat! Előre is köszönöm!

2014. jún. 1. 10:34
 1/10 anonim ***** válasza:

Ha netről akarod rendelni, én innen tenném:


[link]

2014. jún. 1. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De ha innen rendelem, az árát tekintve majdnem ugyan ott vagyok..
2014. jún. 1. 10:54
 3/10 anonim válasza:

Az alábbi boltokból választanék :)


[link]


[link]


[link]

2014. jún. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

A fentiek közül nem mind 100%-ig megbízható. Ugyanarra a telefonra mégis, hogyan lehetséges gyári és nem gyári garancia is?

Ez lehetetlen


Olyan boltot keress ahol teljesen bontatlan készüléket tudsz venni, és ott bontják ki. Az apple-nél meg ellenőrizd az imei számot ott van a dobozon, hogy aktiválták-e már a készüléket.

2014. jún. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

Szia! Én az előző telefonomat (4s) az ujgsmtől rendeltem, de mégsem ajánlom neked, sőt.

Habár tőlük szerettem volna venni az 5s-emet is, hiába volt kiírva náluk,hogy van raktáron a szín, amit szerettem volna mégsem volt, hitegetni viszont tudtak legalább két héten keresztül hogy fog érkezni. Ezek után szerencsére azt hiszem árgépen utánanéztem a véleményeknek a boltról, és a negatív kritikák magva pontosan ez volt, illetve az, hogy nem adnak számlát. Az előző telefonomhoz én sem kaptam, azóta is baromi hálás vagyok az égnek, hogy semmi baja nem lett a telefonnak, habár ez nem az ujgsmnek, hanem az Applenek köszönhető. Tehát mivel nálam mindkét legtöbbet előforduló negativumuk bekövetkezett, ráadásul kb 2 év telt el a két eset között, úgy vélem, hogy nemigen képesek változtatni üzletpolitikájukon. Summa summarum, végülis a B-teltől rendeltem meg a telefont, előtte nem láttam élőben meg semmi.

Kaptam róla számlát, illetve előző nap lett aktiválva mielőtt hozzám ért, úgyhogy mindent rendben találtam (remélem ez így is fog maradni).

Az imei-szám alapján egyébként neten is utána tudsz nézni hogy mikor lett aktiválva a telefon.

2014. jún. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

" illetve előző nap lett aktiválva mielőtt hozzám ért"


Ez elég nagy probléma. Ugyanis aktiválni csakis a tulajnak lehetne. Mi van, hogyha ajándéknak szánod?? Akkor bukod azt az egy hetet vagy még többet a gariból amíg az ajándékozotthoz kerül??


Ezek szerint ott sem új készüléket adnak el.

2014. jún. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Én nem érzem ilyen égetőnek ezt a problémát.

Főleg úgy, hogy addig nem lehet használni a készüléket, amíg nincsen benne simkártya. Gondolom tettek bele egyet, és így próbálták ki működőképes-e, vagy valami hasonló.

Azért, hogy a bolt előttem már tett bele kártyát kb. 2 nappal előttem én még nem érzem ettől használtnak, vagy hogy átverve lennék. Inkább legyen 2 nap mínusz a garanciából, mint hogy ne kapjak róla számlát..

Az ajándékozós sztorihoz nem tudok hozzászólni.

Mindenesetre majd a kérdező eldönti ezek alapján választja-e az internetes vásárlást.

2014. jún. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, valószínű, hogy a b-telről rendelem. :)
2014. jún. 7. 21:46
 9/10 anonim válasza:

Szia!


H-h nem az electromarketben veszed meg? Ott picit olcsóbb, és ugyanazt adják. Van személyes átvétel, és közelebb van a belvároshoz :)

2014. jún. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

[link]


Ezt most találtam, itt is gyári garival, számlával adják a telefont. És ahogy olvasom a hozzászólásokat megbízható boltnak tűnik.

2014. jún. 10. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!